© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Elektronik geri dönüşüm

Ataşehir Elektronik Atık

ATAŞEHİR ELEKTRONİK ATIK 02166600838

Ataşehir sakinlerinin artık muhteşem bir Ataşehir elektronik atık toplama merkezi var. Bu merkez öyle bir merkez ki elektronik atık gelirleriyle dar gelirli ailelere alışveriş kartı desteği sunuyor ve  Türkiye’nin dört bir köşesine binlerce kitap ulaştırıyor. Okullar, cezaevleri, kadın sığınma yurtları, halk kütüphaneleri, üniversite kütüphaneleri ve benzeri bir çok kurumun raflarını kitaplarla dolduruyor. Üstelik her şey tamamen şeffaf bir şekilde gerçekleşiyor. Gerçekleşen tüm faaliyetler web sitemizde online olarak yayınlıyor. Bağışçılarımız bağışladıkları kitapların nereye ulaştırıldığını online olarak web sitemizde ulaşan kitaplar bölümünden takip edebiliyorlar. Haftanın 7 günü açık olan ofisimize dilediğiniz zaman gelip bizimle beraber faaliyetlerimizi yönetebiliyorsunuz. Kapılarımız sonuna kadar herkese açık.

 

Ataşehir elektronik atık alan yerler arayışlarınızın  son sayfasını bizimle yazıyorsunuz. 2016 yılından bu yana faaliyet gösterdiğimiz Türkiye’nin en sayfalı sosyal sorumluluk projesinde artık sizlerin de bir katkısı bulunacak. Sizlerin de adı bu muhteşem projenin tarihi sürecine yazılacak. Sizler de bizimle yardımseverliğin, paylaşmanın mutluluğunu birebir yaşayacaksınız. Yapmanız gereken tek şey okunmuş kitaplarınızla beraber elektronik atık bağışlarınızı bizlere ulaştırmak. Ataşehir geneli tüm bağışlarınızı adresinizden teslim alabiliyoruz ya da sizlerde haftanın 7 günü faalliyetlerini kesintisiz sürdüren merkez ofisimize teslim edebiliyorsunuz. Bugüne kadar 476 aileye 12675 alışveriş kartı, kitap ihtiyacı olan bizlere başvuruda bulunan kurumlara ise 712.478 adet kitabı bugün itibarıyla ulaştırmış bulunmaktayız.

Ataşehir Elektronik Atık | Her Eve Bir Kütüphane

O halde Ataşehir elektronik atık alan yerler içerisinde kendi yerinize gelerek ilk adımı atabilir, merkezimizin bir yedek anahtarına sizler de sahip olabilirsiniz. Yeter ki kendiniz yeriniz olduğunu hissedin. Merkezimizin sahibi her hangi bir kişi değildir. Bu hususta da Her Eve Bir Kütüphane olarak iyilikte rekabet üstü farkımızı ortaya koymayı başarıyoruz. Merkezimiz iyilik yapmak ve onu yaymak isteyen ülkemizin tüm bireylerine aittir. Hiç bir siyasi düşünce topluluğu ya da benzeri bir gruba üyeliğimiz, hiç bir kurumla partnerliğimiz bulunmamaktadır. İnsan anlayışıyla çıktığımız yolda kişilerin bireysel düşünceleri bizler için hiç bir anlam ifade etmiyor. Yaratılışımız gereği kadim yasanın bize söylediği insan olma vasfımızla yolumuza devam etmeye çalışıyoruz. Anahtar kelimemiz insan. İkinci anahtar kelimemiz ise seni seviyorum. Hadi bırakın okumayı. Bizim çenemiz düşüktür. Çok konuşuruz. Harekete geçin. Ataşehir elektronik atık alan yerler ile ilgili arayışlarınızı artık sonlandırın.

ataşehir elektronik atık

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama