© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838

İyi bir gelecek aşkıyla 

Kitap Bağışla

Kitap bağışla

“Her Eve Bir Kütüphane” projemize kitap bağışı yaparak destek vermek isterseniz tüm kapılarımızı ardına kadar sizlere açıyoruz. Fakat bu projede önemli bir husus mevcut. Her Eve Bir Kütüphane kampanyası dahilinde okunmuş kitapları çocuklarımıza ve gençlerimize yeni kütüphane kapsamında değil, okul yardımları kapsamında gönderiyoruz. Bugüne kadar binlerce adet ikinci el kitaplarınızı ihtiyacı olan kişiler, kurumlar ve kuruluşlarla buluşturduk. Gerçekleşen yardımları görebilmek için lütfen TIKLAYIN!

Projemiz adına ise yeni kitaplarla çocuklarımıza ve gençlerimize ” Merhaba ” diyoruz. Belirlemiş olduğumuz yayın evlerinin yayınlarını satın alarak bize katkı da bulunabiliyorsunuz. Bu desteğinizi ise karşılıksız bırakmıyoruz. Şirketiniz, kuruluşunuz ya da kurumunuz için dijital medya platformumuz www.markakonsept.com üzerinden sizlere ücretsiz ve sınırsız yayın hakkı tanıyoruz.

Şimdi asrımızın en güzel sosyal sorumluluk projesi için bizimle iletişime geçerek her iki bağış seçeneği hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Vakit kaybetmeden bize katılın ve destekçimiz olun. Geleceği şansa bırakmayalım.

Kitap bağışı ile alakalı Türkiye’nin en açık sözlü yapısı Her Eve Bir Kütüphane geleceğin sayfaları olmaya devam ediyor. ” Kitap bağışı yapmak istiyorum, nerelere kitap bağışı yapabilirim? ” sorularınızın cevaplarını bulduğunuza göre artık bizimle beraber yeni bir kitabın editörü olmaya ne dersiniz? O halde hemen arayın. Sayfaları geleceğe hep beraber taşıyalım.

+902166600838

Telefon Numaralarımız:

Ofis: +902166600838

E-mail:

info@herevebirkutuphane.com

bagis@herevebirkutuphane.com

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama