© Tüm Hakları Saklıdır

İyi bir gelecek aşkıyla 

Kitap Bağışla

Kitap bağışla.

“Her Eve Bir Kütüphane” projemize kitap bağışı yaparak destek vermek isterseniz tüm kapılarımızı ardına kadar sizlere açıyoruz. Fakat bu projede önemli bir husus mevcut. Her Eve Bir Kütüphane kampanyası dahilinde okunmuş kitapları çocuklarımıza ve gençlerimize yeni kütüphane kapsamında değil, okul yardımları kapsamında gönderiyoruz. Bugüne kadar yaklaşık 176.000 adet ikinci el kitaplarınızı ihtiyacı olan kişiler, kurumlar ve kuruluşlarla buluşturduk.

Projemiz adına ise yeni kitaplarla çocuklarımıza ve gençlerimize ” Merhaba ” diyoruz. Belirlemiş olduğumuz yayın evlerinin yayınlarını satın alarak bize katkı da bulunabiliyorsunuz. Bu desteğinizi ise karşılıksız bırakmıyoruz. Şirketiniz, kuruluşunuz ya da kurumunuz için dijital medya platformumuz www.markakonsept.com üzerinden sizlere ücretsiz ve sınırsız yayın hakkı tanıyoruz.

Şimdi asrımızın en güzel sosyal sorumluluk projesi için bizimle iletişime geçerek her iki bağış seçeneği hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Vakit kaybetmeden bize katılın ve destekçimiz olun. Geleceği şansa bırakmayalım.

Telefon Numaralarımız:

Ofis: +902166600838

 

Mob: +905339189061

E-mail:

info@herevebirkutuphane.com

bagis@herevebirkutuphane.com