© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838

Başlarken

Sayfaların kurusunda büyüdük deriz hep… Güllerin kurusunu da onların arasında koruduk… Mürekkepli kalemlerin imzaları olan notlara hiç dokunmadık… Ne varsa öyle bildik, öyle sevdik ve öyle sakladık…Çocukluğumuzdan duyduklarımız ve dokunduklarımızla “Merhaba” dedik hayata… Siyahları olmayan bir zamanın çocukları olduk aslında…

Sonrasında bütün renklerimiz birbirine karıştı. Büyüdük… Büyüdük ama hep çocuk kalarak, hep özleyerek… Sırlarımızı geçmişin rutubet yemiş sayfalarında bıraktık. Sonunda dedik ki “Artık sırları yeniden bulma, hatırlama ve paylaşma zamanı”… Sırlarımıza ortak olmaya ve sırlarınıza ortak etmeye ne dersiniz?

c9a27f5f461ba3f7891f6077958b4e70

Sonrası

2003 Yılında kurduğumuz hayalin 14. yaşında artık yola çıkma zamanı dedik. “Her eve bir kütüphane” projesi yeni neslin uydurma, eksik bilgilerle, kulaktan duyduğuna inanıp, doğruluğunu sorgulamadan gerçekleşen gelişiminin sadece sayfalar aracılığıyla durdurulabileceğine inanılarak harekete geçirildi. Bilerek inanmanın gücünün, her şeyden fazla olduğuna inandığımız için daha çok okumalı ve araştırmalıyız diye düşündük. Fakat çocuklarımıza, gençlerimize baktığımızda büyük bir kısmının bu durumdan bi haber olduklarını fark ettik.

Öncelikli olarak okul ve kasaba kütüphanelerine yardım ederek ilk adımlarımızı attık. 2017 yılının başından bu yana yaklaşık 29.000 adet kitabımızı çocuklarımız, gençlerimiz ve eğitmenlerimizle buluşturduk. Ve biraz daha ayaklarımızın üstüne bastığımızı fark edince, asıl hedefimiz doğrultusunda  ” Her eve bir kütüphane projesi” için start verdik.

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama