© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838

İyi bir gelecek aşkıyla 

Kütüphane Bağışı Yapın

Kütüphane Bağışla: Nasıl yani bir kütüphane mi kuruyoruz? Evet ama bu her eve sığacak türden mini bir kütüphane. Fakat içindekiler öyle düşündüğünüz kadar minik değil.

Maddi olanakları bulunmayan ailelerimizin kitap düşkünü her yaştan çocukları için hazırlanan  bu muhteşem kütüphanede bakın neler var…

Öncelikle 40-55 adet arası kitap sığabilen muhteşem kitaplığımızdan söz etmek istiyoruz. Ayrıca ölçülerinin uygunluğu ile çift taraflı olarak kullanılabilinen bu harika tasarım kitaplık istendiğinde 110 adet kitaba ev sahipliği yapabiliyor. Peki başka neler var kütüphanemizde?

Bu muhteşem kütüphanenin içerisinde her yaş grubuna uygun belirlenmiş muhteşem kitaplarımız var. Sıfır olarak tedarik edilen kitaplarımız ortalama 50 adet olarak kitaplığımızda yerlerini alıyorlar. Peki sadece kitaplarla mı bitiriyoruz? Hayır! Çocuklarımızın, gençlerimizin okuduklarını özetleyebilecekleri bir günlük gönderiyoruz. Onlardan mutlaka ve mutlaka bu günlüklere özet çıkarmalarını ve yıl sonunda bize iletmelerini istiyoruz. Bunu yapmamaları durumunda ise kitaplığımızı geri alıyoruz. Yani gerçekten okumak zorundalar.

Başka neyimiz var kütüphanemizde? Kumbaramız var. Çocuklarımıza ekonomi yapmayı, para biriktirmeyi ve tutumlu olmayı aşılamak adına kumbara hediye ediyoruz. Ve bu kumbaradan elde ettikleri gelirle kitap almalarını şart koşuyoruz. İnanın gaddar değiliz. Fakat her harfin bir bilgi yumağı olduğu inancımızdan ötürü, geleceğin düşünen, konuşan, üreten ve geliştiren nesli için seferberiz. Onlar için varız. Şimdi sizleri de bu seferberliğe davet ediyoruz. Bize destek olmak için yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Nice sayfaların arasında buluşmak dileğiyle…

Telefon Numaralarımız:

Tel: +902166600838

E-mail:

info@herevebirkutuphane.com

bagis@herevebirkutuphane.com

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama