© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838

Kitap Bağışı Yapmak İstiyorum

Kitap Bağışı Yapmak İstiyorum 02166600838

Kitap bağışı yapmak istiyorum. Bu harika cümleleri kuran sizleri şimdi burada görebilmenin bizler için nasıl bir mutluluk olduğunu ifade etmek inanın oldukça zor. Çünkü kitap bağışı hususunda yaşadığımzı en büyük sorunlardan biri kitap tedariği hususu. Malum okumaya duyarlı olmayan bir toplumla okumaya duyarlılığı olan yeni bir toplumu meydana getirmeye çalışmak belki de dünyanın en zor görevlerinden biri. Fakat biz bu göreve gönül verdik.

Kitap Bağışı Yapmak İstiyorum | Kitaplarımı nasıl ulaştırırım

İstanbul geneli kitaplarınızı bildireceğinizi adrese gelerek teslim alıyoruz. İstanbul dışı illerimiz için PTT Kargo ile özel bir anlaşmamız var. %70 indirim hakkımız bulunuyor. Eğer bütçeniz yoksa kargo ücretini biz ödüyoruz. Fakat bütçeniz olmasını diliyoruz. Çünkü gönüllü bir kuruluş olduğumuz için giderlerimizi kendi kişisel bütçemizden karşılıyoruz. Vurgulamak isteriz ki para yardımı kabul etmiyoruz. Bizlerin para ile değil gönüllerle işi var. Bunu unutmamak gerekir. Ayrıca kitaplarınzıı bize ulaştırmak için diğer bir seçenek ise İstanbul Ataşehir’de kurmuş olduğumuz ofisimize misafir olmanız. Hep kitaplarınız teslim eder, hem de şöyle hatırlı bir kahvemizden ya da tavşan kanı çayımızdan içerek bizi yakından tanıma fırsatı bulursunuz. Peki kitaplarınızı bize ulaştırdıktan sonra ki süreçte neler oluyor?

kitap bağışı yapmak istiyorum 1

Kitap Bağışı Yapmak İstiyorum | Kitaplarım nerede?

Kitaplarınızı sizden teslim aldığımız anda kaşeleme işlemleri başlıyor. Tüm kitapları para ile satılmayacağını vurgulamak üzere kaşeliyoruz. Bu uygulama kitapları satmayı düşünebilecek kötü niyetli insanları ortadan kaldırmayı amaçlıyor. İnanın bu konuda çok başarılı olduk, hatta diğer yardım yapmaya çalışan kurumlara da bunu bildirdik ama çok uygulandığı söylenemez. Kitaplarınız kaşelendikten sonra çocuklarımızın, gençlerimizin yaş grubuna ve türüne göre sınıflandırmaları sağlanıyor. Akabinde ihtiyaç noktalarının taleplerine göre kitaplarımız kolilenerek iletiliyor. Bu operasyon sürecinden sürekli haberdar ediliyorsunuz. Ayrıca okullara kitap yardımı sayfamızda adınız ve soyadınızla beraber yardımın detayları yayınlanıyor. Güvenliğiniz açısından gerçek isminizi yayınlamayıp kod ad uygulamasından faydalanabiliyorsunuz.

Artık sizleri çok fazla yormadan ve lafa tutmadan bizleri aramaya davet ediyoruz. Haftanın 7 günü 09:30-21:00 saatleri arasında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

02166600838

Kitap bağışı yapmak istiyorum

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama