© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Kitap Yardımı Yapan Yayınevleri

Kitap Yardımı Yapan Yayınevleri 02166600838

Kitap yardımı yapan yayınevleri üzerine arayışa düştünüz. İnanın biz de aynı arayışı çokça uzun süre gerçekleştirdik fakat başarılı olamadık. :(( Lakin üzülmeyin. Kitap yardımı yapan yayınevleri için arayışlarınızı sonlandırabilirsiniz. Çünkü artık biz varız. Yani Her Eve Bir Kütüphane ailesi sizler için ihtiyacınız olan kitapları tedarik etmek için gece gündüz çalışmalarını sürdürüyor. Peki tüm bu bağış işlemleri nasıl gerçekleşiyor, kitap bağışı başvurusunu nasıl gerçekleştiriyorsunuz ve şartları nelerden oluşuyor…

Kitap Yardımı Yapan Yayınevleri Yerini Her Eve Bir Kütüphane Ailesine Bıraktı

İnanın onlar zaten hiç yoktu demek dahi mümkün olabilir. Tabi bazı iyi niyetli yayınevleri mevcut, fakat kendileri arayıp bulup yardım ediyorlar. Bir diğer açıdan kitap yardımı yapan yayınevleri çoğunlukla formu doldurun bakacağız duruma göre döneceğiz, yetişemiyoruz diyorlar. 🙂 Bunlar yeni bahanelerimiz diyebiliriz. Neyse şimdi gelelim bizden kitap bağışı ile alakalı nasıl faydalanabilirsiniz? Öncelikle Kitap Bağışı Yap sayfamızı ziyaret ederek formu eksiksiz dolduruyorsunuz. Sonrasında sizi sıralamaya alıyoruz ve sıralamayla alakalı tarafınıza bilgi ulaştırıyoruz. Kitaplarımızı “Para ile satılamaz ” ibaresiyle kaşeleyerek gönderiyoruz. Kitaplar kesinlikle resmi kurum adreslerine ulaştırılıyor. Okullara kitap yardımı sayfamızı ziyaret ederek bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz kitap yardımlarını takip edebilirsiniz.

kitap yardımı yapan yayınevleri

Her Eve Bir Kütüphane Tüm Bu Çalışmalarını Nasıl Finanse Ediyor

Her eve bir kütüphane ailesi tamamen gönüllülerin oluşturduğu bir platform. Herşey kendi bütçemiz doğrultusunda yönleniyor. Finansal kaynak olarak şu sıralar reklam geliri olması adına kurmuş olduğumuz www.markakonsept.com platformundan destek alıyoruz. Firmaların tanıtımını yaparak sabit gelir elde etmeye çalışıyoruz. Giderlerimzi için geri kalan büyük pastayı ise kendi cebimizden harcıyoruz. Sponsor arayışlarımız devam ediyor fakat ne zaman bir sponsor buluruz bilemiyoruz :))

Uzun lafın kısası söz çok uzatmadan kitap yardım talepleriniz için sizleri bekliyoruz. Ayrıca kazara bu yazıyı okuyan ve kitap bağışında bulunmak isteyen ziyaretçilerimiz varsa onları da bağış yapmak üzere bizlerle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

02166600838

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama