© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Kozyatağı Kitap Bağışı Alan Yerler

Kozyatağı Kitap Bağışı Alan Yerler 02166600838

Kozyatağı Kitap Bağışı Alan Yerler içerisinde en mutlu, en deneyimli, en dürüst, en şeffaf, en emektar ve en büyük aileye hoş geldiniz. Her eve bir kütüphane 2017 yılından bu yana gerçekleştirdiği kitap bağışı destekleriyle çığır açmaya devam ediyor. Ayrıca kitap bağışı hususunda ilkleri de Her eve bir kütüphane ailesiyle yaşıyorsunuz.

 

Kozyatağı Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitaplarınızı Adresinizden Alıyoruz

Bağışlamak istediğiniz kitaplarınızı İstanbul genelinde adresinizden teslim alıyoruz. Ayrıca İstanbul genelinde ikamet ediyorsanız, her daim misafirliğinize hazır olarak sizleri bekliyoruz. İstanbul dışı kitap bağışı talepleriniz de ise PTT Kargo ile özel bir anlaşmamız bulunuyor. Yani siz yeter ki ‘ Kitap bağışı yapmak istiyorum.’ deyin, gerisi bizde.

Kozyatağı Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitaplarınızı Yardım Noktasına Nasıl Ulaştırıyoruz

Kozyatağı kitap bağışı alan yerler içerisinde sanıyoruz ki en önemli özelliğimiz bu oluyor. Tarafımıza ulaşan kitaplarınıı ‘ Para ile satılamaz ‘ ibaresiyle tek tek kaşeliyoruz. Bu yöntemle kötü niyetli kişilerin önüne adeta duvardan bir set çekiyoruz. Malum ülkemizde her türlü açık fırsat olarak değerlendiriliyor. Bizler de bu duruma önlem olması adına bu yöntemi gerçekleştirdik. Kaşelenen kitaplarınız yaş grubu ve türüne göre sınıflandırıldıktan sonra daha önce hazırlamış olduğumuz kitap yardımı ihtiyacı olan okullar vb. listemizi baz alarak yönlendirmelerimizi sağlıyoruz. PTT Kargo ile Türkiye’nin her yerine en uygun fiyatlarla kitaplarımızı iletiyoruz.

Kozyatağı Kitap Bağışı Alan Yerler | Gönderimleri Nasıl Takip Edebilirim

Kitap bağışı olarak gönderdiğiniz kitaplarınızın kontrolü sadece bizde değil. Siz de aynı şekilde bizim kadar herşeyi kontrol edebiliyorsunuz. Nasıl mı? Hemen anlatalım. Mesela kitaplarınız bize geldi sınıflandırdık ayırdık ve farklı farklı okullara gönderdik. Örneğin Ankara …. Lisesine 40 adet, Sivas…. ortaokuluna 60 adet kitabınız ulaştırıldı. Öncelikle tüm bu gönderimlerin kargo bilgilerini sizinle paylaşıyoruz. Online ptt takip sistemi ile kargodan haberdar olabiliyorsunuz. Yardımın ulaştığı yerin yetkilisinin iletişim bilgilerini de sizlerle paylaşıyoruz. Dilerseniz son kontröller için arayarak iletişime geçebiliyorsunuz. Tabi ki bununla da kalmıyoruz. Web sitemizde bulunan okullara kitap yardımı kategorimizde online olarak adınızı soyadınızı, bağışladığınız kitap sayısını ve ulaştığı yeri yayınlıyoruz.

İyisi mi sözü daha fazla uzatmadan şimdiden değerli destekleriniz için teşekkür ediyoruz.

Sayfalarla kalın…

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama