© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Nereye Kitap Bağışı Yapabilirim

Nereye Kitap Bağışı Yapabilirim 02166600838

Nereye kitap bağışı yapabilirim ? Nereye kitap bağışı yapalır? Kitap bağışı yapılacak yerler neresidir?  Günümüzde sıkça karşılaşılan bu soruların cevabı HER EVE BİR KÜTÜPHANE ailesi sayesinde nihayet bulunuyor. Nasıl son bulduğunu ise biraz sabredip sizlere anlattıklarımızdan sonra anlamış olacaksınız. Öncelikle sizlere bizlerin kimler olduğunu ve neler yaptığımızı anlatmak istiyoruz.

Her eve bir kütüphane ekibi tamamen gönüllülerden oluşan bir topluluktur. Birden çok hedefimiz bulunmaktadır. Birinci hedefimiz durumu olmayan ailelerin çocuklarına yani çocuklarımıza üniversite eğitimleri bitene dek kitap yardımında bulunmak ve onlara kütüphane hediye etmek. Biraz daha detaylandıralım konuyu. Şimdi düşünün ki siz öğrencisiniz. İlk okul, ortaokul, lise ya da üniversite ayrımı bulunmuyor. Size bir adet kitaplık, 60 adet yaş grubunuza göre sıfır kitap, bir adet para biriktirme alışkanlığınız oluşması adına kumbara ve bir adet gönderdiğimiz kitapların özetlerini yazmak üzere günlük. Kitapları okuyup özetini çıkarıp günlüğü bize iletiyorsunuz ve eski kitaplarınızı sizden geri alıp yenilerini size gönderiyoruz. Eski kitaplarınızı okullara kitap yardımı kampanyamız dahilinde ihtiyacı olan yerlere ulaştırıyoruz. Eğer özetler çıkmazsa size gönderdiğimiz tüm materyaller ve kitapları geri alıyoruz. Bu kadarla bitmiyor. Üniversiteyi bitirdikten sonra işe başlamanızla birlikte siz de bir kitap kardeşinize üniversiteden mezun olana kadar aynı yardımı yapıyorsunuz.İşte bu yüzden bizlere yapacağınız kitap bağışları çok önemli ve değerli.

 

nereye kitap bağışı yapabilirim

Nereye Kitap Bağışı Yapabilirim ( Eski ya da okunmuş kitaplar )

Okunmuş kitaplarınızı bize bağışlamanız durumunda ise ikinci projemiz devreye giriyor. Gelelim ikinci projemizin detaylarına. Sizlerden adresimize kargolanan ya da bizzat tarafımıza teslim ettiğiniz kitaplarınızı öncelikli olarak ” Para ile satılamaz. ” ibaresi ile kaşeliyoruz. Bu şekilde kitapların kötü emellere alet edilmesinin önüne geçmeyi amaçlıyoruz. Kitaplarınız kaşelendikten sonra taleplere göre sınıflandırılıyor. Kitaplarınızın bağış olarak gönderildiği kurum ya da kuruluşlar ise iletişim ve adres bilgileri dahil sizlere iletiliyor. Dilediğiniz zaman bu kurum ve kuruluşları ziyaret edebiliyor ya da arayabiliyorsunuz. Yani kitap bağışı gerçekleşirken gönlünüz rahat bir şekilde, kafanızda en ufak bir soru işareti kalmadan yardımınızın gerekli yere ulaştığını biliyorsunuz. Ayrıca tüm bunlara ilaveten bağışların kimlerden geldiği ve nerelere ulaştırıldığını online olarak web sitemizde yayınlıyoruz. Okullara kitap yardımı ve ulaşan kütüphaneler bölümünden yayınları dilediğiniz zaman görebiliyorsunuz.

Nereye kitap bağışı yapabilirim sorunuzun cevabını tüm detaylarıyla cevapladığımıza inanıyoruz. O vakit sizin daha fazla düşünmenize gerek yok desek? Bizi hemen arayın. Sayfaları sahiplerine hep birlikte ulaştıralım.

+902166600838

 

 

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama