© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In İkinci El Kitap

İkinci El Kitap

İkinci El Kitap | 02166600838

İkinci El Kitap, kitap bağışı alan yerler, kitap bağışı, nereye kitap bağışı yapabilirim, kitap bağışı yapmak istiyorum, kitap bağışı yapılacak yerler vs vs vs. Şimdi kitapların okuyucuları ile buluştuğu merkezdesiniz.

İkinci el kitap denilince akla, ellerin ve sayfalar arasına sıkıştırılmış notların silüeti gelir. Öyle bir anımsamadır ki, kitapların kokusunda bir yolculuğa çıkarsınız. Hatta yazarının ve içinde yazılanların bir önemi olmadığı bir kaç dakikadır. Sadece o kokuyu o yaşanmışlığı raflarımızda misafir etmek isteriz. Ancak o misafirlikten sonra sayfaların sahipleri ve anlattıkları ilgimizi çeker. Çünkü ikinci el kitap yaşanmışlıkların izlerini taşır.Rafımızda duran her kitap bizim için geçmişi anlatan bir kişiliktir. Hepimiz geçmişi özlemez miyiz? Hayatımızın belli bir döneminden sonrası geçmişe yeniden nasıl dönebileceğimizi bulma hesapları değil midir? Tabi tüm bunların yanında bir de raflarımızın ağırlığından ve yeni kitaplarımıza yer bulamadığımızdan ötürü mevcut kimliklere vatan arayışımız başlar. İşte bu noktada ikinci el kitaplarınızı yeni sahiplerine ulaştırmanız adına Her Eve Bir Kütüphane kalemi alır ve yazmaya başlar. Neler mi yazar?

Her Eve Bir Kütüphane ailesi öyle şeyler yazar ki, sizlerin sayfaları çoğalır. Çünkü amacımız ülkemizde her kimliğin kitap okumasını sağlamak ve onların şu ay altı aleminde ki yolculuklarına sayfaları iliştirmek. İşte bu noktada sizlerin destek ve yardımları bizim için hayati önem taşır. Kendi imkanlarıyla, hiç bir kurum ya da kuruluştan yardım almadan ve kesinlikle para yardımlarına kapalı olarak faaliyetlerini gerçekleştiren ailemiz, sadece okumadığımız ya da okuyup artık sizin için gerekli olmadığına inandığınız kitaplarınıza taliptir. Türkiye genelinde bugüne kadar yaklaşık 30.000 adet üzeri kitap yardımı oluşturan harika ailemizin tüm faaliyetleri ise denetime açık gerçekleşmektedir. Bu denetim öyledir ki biz ne biliyor ve ne yapıyorsak her şeyi takip edebilir, hatta bize katılarak bu muhteşem gönül hareketine katkı sağlayabilirsiniz. Yardımların nasıl ulaştığı ile alakalı olarak ” Nereye kitap bağışı yapabilirim? ” yazımızı okumanızı şiddetle öneririz.

İkinci El Kitap ihtiyaçlarımıza karşılık vereceğiniz  desteklerinize teşekkür belgesi

Yukarıda sizlere anlatmaya çalıştığımız faaliyetlerimize ilaveten bizlere vereceğiniz desteklerinize karşılık nacizane bir teşekkür belgesi sunuyoruz. Biliyoruz ki onca sevdiğiniz kitabınızdan ayrılmak gerçekten zor. Bu zorluğun bir karşılığı olarak ise karınca kararınca bir teşekkür belgesi ile sizlere cevap verebiliyoruz.  Artık sizleri daha fazla lafa tutmadan şimdiden tüm destek ve yardımlarınız için teşekkür ediyor bizimle iletişime geçeceğiniz günü sabırsızlıkla bekliyoruz.

+902166600838

İstanbul ikinci el kitap, Kadıköy ikinci el kitap, Ataşehir ikinci el kitap, Çekmeköy ikinci el kitap, Ümraniye ikinci el kitap, Üsküdar ikinci el kitap

Özellikle belirtmek istiyoruz ki sadece İstanbul geneli değil, tüm Türkiye geneli bağışlarınızı kabul ediyoruz. Detaylı bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Unutmayın Türkiye’nin en güvenilir ve kontrole en açık platformundasınız. Yardımı biz değil siz yapıyorsunuz. Biz sadece organizatör olarak bu muhteşem gönül kampanyasının aracısı oluyoruz.

İkinci el Kitap

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama