© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Kitap Bağışı Alan Yerler

Kitap bağışı alan yerler

Kitap bağışı alan yerler için arayışlarınız şu dakikadan itibaren sona erdi. Kitap bağışı yapmak istiyorum diyenlerin buluşma noktasına hoş geldiniz. İsterseniz kendi elinizle merkezimize gelip kitaplarınızı teslim edebiliyor, dilerseniz biz gelip adresinizden teslim alıyor ya da farklı şehirlerde olma durumunuza karşın ücretsiz kargo ile bize kitaplarınızı iletebiliyorsunuz.

Kitap bağışı için aradığınız kitap bağışı alan yerler içerisinde bir çoğunun elinizde hangi kitapların olduğunu sorduğunu biliyoruz. Şu tür kitaplar işe yaramıyor, bu tür kitaplar işe yarıyor gibi gerçeklerle alakası olmayan cümleler kurduklarını da biliyoruz. Fakat ” Her Eve Bir Kütüphane ” ekibi bu tür soru ve soru işaretlerine mahal vermiyor. Peki Her Eve Bir Kütüphane kitap bağışı alan yerler içerisinde hangi özellikleri ile merkezin yöneticisi olabiliyor?

Öncelikle Her eve bir kütüphane ekibi için ne üzerinde ne yazdığının hiç bir önemi olmaksızın her sayfanın bir değeri var. Tabi ki her sayfanın da bir okuyucusu var. Sıkça karşılaştığımız ansiklopedik setleri bağış olarak kabul ediyor musunuz sorunuzun cevabı bir önce ki cümlede. Evet alıyoruz. İçinde binlerce bilgi barındıran, internet çağından ötürü bilgi kirliliğinin oluştuğu şu gelişmeye çalışan çağda biz o ansiklopedilere çok ama çok değer veriyoruz. Hatta bir çok öğrencimize, çocuklarımıza ve kardeşlerimize kesinlikle ansiklopedik bilgilerden faydalanmaları hususunda hatırlatmalar yapıyoruz. Bizim için roman, hikaye, dini kitap, ansiklopedi vb farketmeksizin her kitabın yeri var. Yani bize ulaştıracağınız her kitabın okuyucu kitlesine ulaşabiliyoruz. Bu yüzden geri çevirmeksizin tüm kitaplarınızı bize bağışlayabiliyorsunuz.

Kitap bağışı alan yerler içerisinde en şeffaf yönetim biçimi

İnanın kitap bağışı alan yerler içerisinde en şeffaf yönetim biçimi bizde bulunuyor. Örneğin bize kitaplarınızı bağış olarak ulaştırdınız diyelim. Biz o kitapları sınıflandırdıktan sonra ihtiyacı olan kurum ve kuruluşlara kargoluyoruz. Kitap bağışı yapılacak yerler ile alakalı tüm adres ve iletişim bilgileri tarafınıza iletiliyor. Ayrıca bağışladığınız kitaplarla alakalı online sayfamızda sizin adınıza yer veriyoruz. Okullara kitap yardımı kategorimizde bugüne kadar gerçekleşen yardımların tamamını görebilirsiniz. Umuyoruz ki sizinde adınızı listeye yazmak nasip olur. Ayrıca kitaplarınızı ” Para ile satılamaz. ” ibaresi ile kaşeliyoruz. Bu uygulamamız ise yardım olarak gönderdiğimiz kitapların kötü amaçlı kullanılmasının önüne geçiyor. Nereye kitap bağışı yapabilirim ya da kitap bağışı alan yerler neresi diye artık düşünmenize gerek yok. İyisi mi ikinci el kitap bağışında bulunmak için hemen bizimle iletişime geçin. Kitaplarınız onların değerini bilecek kimliklere ulaşsın. Sıfır kitap bağışında bulunmak için ise ihtiyacımız olan kitaplar listesini mutlaka bizden talep edin.  Sayfalarla kalın.

02166600838

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama