© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Kitap Bağışı Yapmak İstiyorum

Kitap Bağışı Yapmak İstiyorum

Kitap bağışı yapmak istiyorum, kitap bağışı yapılacak yerler nerede diye bir cümle kurduysanız öncelikle büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin gözlerinden, akranlarımızın yanaklarından öpüyoruz. Ülkemiz genelinde yardımseverliğin dip noktalara ulaştığı, kendini düşünmekten öteye gidilmediği şu son yıllarda bizler bu cümleleri kurabilecek insanları bulmak için inanın çok büyük çabalar harcıyoruz. Kitap bağışı yapmak istiyorum cümlesini kurmak bir yana kitaplarını çöplere atan insanlara tanıklık ederek yüreklerimiz burkuluyor. Neyse biz burukluklardan bahsetmeden öncelikle ” Kitap bağışı yapmak istiyorum.” diyen siz büyük yürekli, güzel insanlara kendimizi anlatalım.

Her eve bir kütüphane projesi aslında 2002 yılında tasarlanmış bir projeydi. Fakat maddi imkansızlıklardan ötürü askıya alınmıştı. 2017 Yılında ise artık tahammülün bittiği noktada kollar sıvandı ve kılıçlar çekildi. Derken merkez üssümüz olan Ataşehir ofisimiz kuruldu. İnanın ofisi kiralama evresinden, kitaplık konuşlandırmaya kadar çok ama çok büyük sıkıntılar yaşadık. Malumunuz cehaleti yenmeye kalktığınızda önünüze sürekli engeller çıkıyor. Fakat azmettik ve merkez üssümüzü bir şekilde faaliyete geçirdik. Asıl hedefimiz durumu olmayan ailelerin çocuklarına kütüphane hediye etmekti. Henüz bu hedefimize ulaşamadık fakat, kitlesel olarak yardımlarımızı gerçekleştirmeyi başardık. Bir yıl içerisinde binlerce kitabı okullarımıza, öğrencilerimize, askeri üslerimize, askerlerimize, köylerimize ve benzeri bir çok kuruluşa ulaştırdık. Sonuç? Muhteşem bir mutluluk. Onca çektiğimiz çilenin karşılığında ellerinde kitaplarla çocuklarımızı, gençlerimizi görünce daha ne kadar yolun başında olduğumuzu anladık. Şimdi kitap bağışı yapmak istiyorum diyen sizlerle bu mutluluğu devam ettirmek istiyoruz. Bugüne kadar gerçekleşen yardımlarımızı okullara ulaşan yardımlar kategorimizde inceleyebilirsiniz.

Kitap Bağışı Yapmak İstiyorum diyorsanız bağış yapılacak yerler içerisinde en dürüst ve en açık noktadasınız

Kitap bağışı yapılacak yerler içerisinde Türkiye’nin en şeffaf ve en açık yapısıyız. Öyle ki bize ilettiğiniz kitaplarınızı para ile satılamaz ibaresiyle kaşeliyoruz. Sonrasında kitap yardımını ulaştırdığımız yerin kargo ve iletişim bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Akabinde ise ulaşan yardımlar kısmında dilerseniz sizin adınızla, gizli kalmasını isterseniz kod adınızla gerçekleşen yardım bilgilerini yayınlıyoruz. Dilediğiniz vakit yardımın ulaştığı noktayı ziyaret edebiliyorsunuz. Yani biz üzerimize düşen görevi yerine getiriyor, kitaplarınızı ihtiyacı olan yerlere ulaştırıyoruz. Gerisi ise sizlerle yardımı kabul eden merci arasında kalıyor. Şimdi sözü çok uzatmadan bizi arayın demek istiyoruz. Arayın ve sayfaların yolculuğunu hep beraber gerçekleştirelim.

+902166600838

Kitap Bağışı Yapmak İstiyorum

Kitap Bağışı Yapmak İstiyorum ama bağış yapacak yer bulamıyorum diyenlerin yuvasıyız.

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama