© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In İkinci El Kitap

İkinci El Kitap Alan Yerler

İkinci El Kitap Alan Yerler

İkinci el kitap alan yerler ile alakalı arayışlarınızın ne kadar yorucu ve sinir bozucu olduğunu biliyoruz. Biz Her Eve Bir Kütüphane ekibi olarak kitaplarınızı bağış olarak kabul ediyoruz. Diyeceksiniz ki ben kitaplarımız satmak istiyorum siz bağış istiyorsunuz. Evet biz kitaplarınızı bağış olarak istiyoruz. Göreceksiniz ki ikinci el kitaplarınızı satarken yok pahasına satmış olacaksınız. Kitaplarınız için bugüne kadar harcadığınız bütçenin neredeyse %10 u kadar size teklifte bulunacaklar. Peki sizin gönlünüz buna razı olacak mı? Biraz daha detaylandıralım.

İkinci el kitap alan yerler genel olarak kitaplarınıza kilo bazında maksimum 3 tl, adet bazında maksimum 1,5 tl gibi bir rakam teklif edecekler. Sizce bu rakamlar için kitaplarınızı satmaya değer mi? Bizce hayır. Peki zamanında oradan buradan ekonomi yapıp, bütçe oluşturarak aldığınız kitaplarınızı ihtiyacı olan okullara, öğrencilere, kurum ya da kuruluşlara ulaştırmaya ne dersiniz? Tamam diyorsanız, ikinci el kitap alan yerler içerisinde bunu kitap bağışı olarak faaliyetlere çeviren bize hoş geldiniz. Her eve bir kütüphane ailesi sizleri misafir etmekten gurur duyar. Her eve bir Kütüphane kimdir, nedir?

İkinci El Kitap Alan Yerler – Bu başlığı Unutun!

İkinci el kitap alan yerler kelimesinin şu dakikadan itibaren unutun. Çıktığımız yolculuğun adı sayfaları sahipleriyle buluşturmak. Her Eve Bir Kütüphane ailesi aslında durumu olmayan ailelerin çocuklarına kütüphane hediye etmek amacıyla yola çıktı. Fakat maddi imkansızlıklar ve sponsor desteği bulamama hususundan ötürü önceliği Türkiye geneli okullara kitap yardımına vermek zorunda kaldı. Kötü mü oldu? Hayır aksine heyecanımız daha da arttı. Bugüne kadar okullara yapmış olduğumuz kitap yardımları ile kendimizi daha da güçlü hissettik. Çünkü inanın gelen talepleri görünce bir yandan üzüldük bir yandan sevindik. Üzüntümüzün nedeni çocuklarımızın okuyacak kitap bulamamaları, okullarımızın kütüphanelerinin eksikliği oldu. Sevincimizin nedeni ise çocuklarımızın ve özellikle öğretmenlerimizin bir okuma seferberliği içerisinde olduklarını gördük. Peki ikinci el kitap alan yerler içerisinde kitap bağışı üzerine güveni nasıl sağladık? Kitaplarınızı sizlerden nasıl teslim alıyor ve ihtiyacı olan yerlere hangi şartlarda teslim ediyoruz?

Kitaplarınızı dilerseniz ofisimize siz getirip teslim edebiliyor, dilerseniz biz gelip adresten teslim alabiliyoruz. ( Adresten teslim alma İstanbul için geçerli ) Eğer şartlar bu iki seçeneğe uygunluk sağlamıyorsa Ptt kargo ile adresimize teslim gönderebiliyorsunuz. Bütçeniz varsa kargo masrafını sizden ödemenizi rica ediyor, bütçeniz yoksa kargo masrafını biz üstleniyoruz. Ptt kargo kitap kampanyası haricinde bizim yapmış olduğumuz özel bir anlaşma mevcut. %70 indirimli olarak PTT hizmetlerinden faydalanıyoruz. Mesela 50-60 adet kitabın bulunduğu büyük bir koli yaklaşık 23-25 tl arası tutuyor. Sanıyoruz ki kargo hizmetlerinde de ne kadar iyi şartları yakaladığımızı anlamışsınızdır. Peki diyelim ki ikinci el kitaplarınızı bize teslim ettiniz ya da biz teslim aldık. Sonrasında neler oluyor? Tüm kitapları para ile satılamaz ibaresiyle kaşeliyoruz. Kitaplarınızı taleplere uygun şekilde sınıflandırıyoruz. Akabinde en uygun yerlere ulaştırıyoruz. Ulaştırdığımız yerlerin tüm iletişim, adres ve kargo bilgilerini sizinle paylaşıyoruz. Kontrol etmek istediğiniz de gönül rahatlığıyla bunu yapabiliyorsunuz. Unutmadan önemle vurgulamak istiyoruz ki kesinlikle yapmak istediğiniz kitap yardımı için kısıtlamamız bulunmuyor. Ansiklopedi, roman, hikaye kitabı, dini kitap, ders kitabı vs farketmeksizin tüm kitaplarınızı bize bağışlayabiliyorsunuz.

Her Eve Bir Kütüphane ekibi kesinlikle para yardımı kabul etmiyor. Para yardımında bulunmak isteyenler olduğunda ofis faturalarımızı ya da kiramızı ödeyebilirsiniz diyoruz. Bununda şu şekilde karşılığı olabiliyor. Marka Konsept dijital medya yayın platformumuzda eğer şirket sahibi iseniz, yapmış olduğunuz yardım kadar ücretsiz reklam ve içerik yayını hizmeti sunuyoruz. Hatta bazı firmalara yeni bir web sitesi dahi hediye edebiliyoruz. Peki ulaşan yardımları online görebilme şansınzı var mı? Evet var. Okullara kitap yardımı kategorimizden tüm yardımları görebiliyorsunuz. Yani bizde her anlamda şeffaflık ve açıklık söz konusu. Biz kitaplarınızı siz de bizleri kontrol edebiliyorsunuz. Peki bizlere ulaşmak için neler yapmanız gerekiyor? Bizlere 7/24 e-mail adresimizden ve telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca haftanın her günü sabah 09:30 akşam 20:00 saatleri arasında önceden haber vermek şartıyla ofisimize misafir olabilirsiniz. Önceden haber vermek şartımızın sebebi ise sahada koşuşturmalarımızın olmasından kaynaklanıyor. Unutmadan istanbul’un en merkezi ilçelerinden birisinde bulunuyor ofisimiz. Genel anlamda ulaşım olarakta bir çok noktadan ofisimize bir vesayitle gelebiliyorsunuz.

02166600838

İstanbul İkinci el kitap alan yerler

Anadolu Yakası İkinci el kitap alan yerler

Avrupa Yakası İkinci el kitap alan yerler

Kadıköy İkinci el kitap alan yerler

Bostancı İkinci el kitap alan yerler

Üsküdar İkinci el kitap alan yerler

Beykoz İkinci el kitap alan yerler

Ataşehir İkinci el kitap alan yerler

Kartal İkinci el kitap alan yerler

Ümraniye İkinci el kitap alan yerler

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama