© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Ümraniye Kitap Bağışı Alan Yerler

Ümraniye Kitap Bağışı Alan Yerler 02166600838

Ümraniye kitap bağışı alan yerler. Maksim Gorki’nin bir sözü vardır bilir misiniz? ‘Kitaplar kendinize ve başkalarına saygı duymayı öğretecek, yüreği ve aklı, dünya ve insanlık sevgisi ile dolduracak’. Ne kadar güzel ve bir o kadar da anlamlı bir söz değil mi? Kitap okuyan ile okumayanın arasındaki kişilik farkının temelini bu söz en doğru şekilde açıklar. Okudukça yüreğimiz insanlık sevgisi ile doluyor hatta okudukça okuduklarımızı paylaşacak aktaracak bir nokta arıyoruz. Çünkü dünyaya ve etrafımızda olup bitenlere daha anlamlı bakıyor, gelecek kaygısı güdüyor hatta yarınları nasıl iyileştiririz diye çözüm arıyoruz. Bu düşünceler içerisinde olduğunuzu nereden mi biliyoruz? Biliyoruz çünkü bizler de aynı duyguları barındırıyoruz. Buraya gelme sebebinizi yani ‘ Ümraniye kitap bağışı alan yerler ’ arayışınıza bu yüzden cevap oluyoruz.  Cevapların detayları için arayabilirsiniz.

0216 660 08 38 

Ümraniye Kitap Bağışı Alan Yerler İçin Bize Ulaşın

Ümraniye’nin nüfus olarak kalabalık bir ilçe olduğunu bilmeyen yoktur. Kalabalıklığı hane başı olarak düşünelim ve hanelerdeki kitapların ne olduğunu ya da bu kitapların nerelere gittiği konusunda zihnimizi yoralım. Sokaklara bakmaya gerek yok. Evet, kitaplar çöplere atılıyor. Çöpe atılan sadece sayfalar değil, çöpe atılan bir gençlik söz konusu! İşte bu yüzden sizlere, Ümraniye kitap bağışı alan yerler başlığı ile sesleniyor ve kitaplarınızı çöpe atmayın diyoruz. Kitaplarınızı çöplere atmayın! Bizi arayın ve adresinizden gelip kitaplarınızı alalım. Ülkemizin dört bir köşesine kitaplarınızı ulaştıralım. Kurduğumuz kütüphanelerde sizin de katkınız olsun. Evinizdeki fazla kitaplarınız mutluluğunuz olsun.

Mustafa Kemal Atatürk; ‘hayatta en hakiki mürşit ilimdir’ sözü bizlere atamızdan emanetken bizler bu emanetin bekçileri olmaz mıyız? Elimizden geleni yaparak en hakiki yolda ilerlemek ve ilimi yakalamak için kitaplarınıza talibiz. İster Ümraniye kitap bağışı alan yerler olarak aratın isterseniz de Anadolu yakası kitap bağışı alan yerler, bize ulaşın ve kitaplarınızı gelip almamızı söyleyin. Gelin hep beraber kitaplarımızın çöpe atılmasına engel olalım. Kitap bağışı yapmayı ve yapabilmeyi etrafımıza anlatalım.

 

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama