© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Ataşehir Kitap Bağışı Alan Yerler

Ataşehir Kitap Bağışı Alan Yerler 02166600838

Ataşehir kitap bağışı alan yerler. Kitap bağışı yapmak istiyorum, nereye kitap bağışı yapabilirim? diye bir soru sordunuz ve bizi buldunuz. Şükürler olsun ki bizler de sizleri bulabildik. Malumunuz ülkemiz genel sınırları içerisinde kitap okuyan kişi sayımız oldukça az ve bunun yükselmesi için çabalar sarfedilirken bir yandan da azalması yönünde çabalar kendini gösteriyor. Azalması yönünde ki en büyük çaba ise eğitim problemleri. Gerek aile içi gerek kurumlar içi. İşte bizim yola çıkış öykümüz de bu sebeplerle başlıyor. 

Her eve bir kütüphane ailesi gönüllerin en sayfalı evi. Bu aile de yazılmış her kelimenin her cümlenin bir önemi var. Bize göre herşey okunmalı. Tabi ki yazmış olmak için yazılan kitapları bu kategoriden genel anlamda ayırıyoruz. Fakat yazmış olmak yazılan kitapları okumanın da faydalarının olacağını biliyoruz. Neyse konuyu çok dağıttık 🙂 Gelelim asıl konumuza.

Ataşehir Kitap Bağışı Alan Yerler | Hedeflerimiz

Her eve bir kütüphane ailesi Türkiye geneli okullara ve benzeri eğitim kurumlarına kitap desteği sağlıyor. Fakat asıl hedefi maddi olanakları olmayan ailelerin okumayı seven çocuklarına üniversite bitene kadar kitap desteği sağlamak ve bu çocuklarımızın iş güç sahibi olduklarında bizim yaptığımız girişimi devam ettirmelerini sağlamak. Bu aile her hangi bir gelir elde etme amacı taşımıyor. Sadece daha çocuğumuz, gencimiz kitap okusun diye bildiğiniz çırpınıyor.

Ataşehir Kitap Bağışı Alan Yerler | Bağışları Nasıl Topluyoruz

Kitap bağışı yapmaya karar verdiğiniz anda sizlere üç farklı seçenek sunuyoruz. İstanbul genelinde kitaplarınızı adresinizden teslim alıyoruz. İstanbul dışı gönderimlerinizde kargo ücreti olmadan PTT kargo ile bize ulaştırabiliyorsunuz. Son ve en sevdiğimiz seçeneğimiz ise sizleri İstanbul Ataşehir merkez ofisimize davet ediyoruz. Kahvelerimizi yudumlarken, kitapların kokusunda sohbetimizi gerçekleştiriyor siz bizi bizler sizi yakında tanıma fırsatı yakalıyoruz.

Ataşehir Kitap Bağışı Alan Yerler | Bağışları Nasıl Ulaştırıyoruz

Kitaplarınızı teslim aldıktan sonra ofisimizde para ile satılamaz ibaresi ile kaşeliyoruz. Kaşelem işleminden sonra kitaplarınızı yaş ve türlerine göre sınıflandırıyoruz. Bundan sonraki etapta ise PTT Kargo ile yardım ihtiyacı olan noktaya ulaştırıyoruz. Tüm bu süreçlerden sizler de haberdar ediliyorsunuz. Bağışınızın ulaştığı yer ve yetkili kişi numaraları tarafınızla paylaşılıyor. Artık daha fazla konuyu uzatmadan bizi arayın diyoruz. Sayfalarla Kalın.

02166600838 

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama