© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Tuzla Kitap Bağışı Alan Yerler

Tuzla Kitap Bağışı Alan Yerler 02166600838

Tuzla Kitap Bağışı Alan Yerler. Denizi ve tersaneleri ile ünlü Tuzla… Okuyup bir yandan da çalışmanın ilçesi Tuzla… Akşam olduğunda semaveri alıp sahile inip kafa dinlemenin ilçesidir Tuzla… Belki Tuzla daha pek çok şeydir ama amacımız Tuzla ilçesinin ne olup olmadığını anlatmak değildir elbette amacımız Tuzla’da oturan ve internet kullanmayı bir alışkanlık haline getirmiş herkese seslenebilmektir. Başlığımız ise Tuzla kitap bağışı alan yerler şeklindedir.

Tuzla Kitap Bağışı Alan Yerler : Sayfaların Oluşturduğu Her şey Kitaptır

Kitap bağışı alan kurumlar ya da kuruluşlar kitap bağışlamak istiyorum diyen kişilere; kitaplarınızın türü nedir diye sormaktadırlar. Bu soru nedendir bilinmez. Kitabın türü ne olursa olsun, değer vermeyi hak etmez mi? Bizce hak ediyor. Şimdilerde ansiklopedi bağışı kabul görmeyen bağışlar arasına alınmış durumda peki neden? Cevabı çok açık, internet yaygınlaşmış. Aman efendim her köyde internete girme imkanı var mı, diye soran yok. Kitaplarınızı ayırmayın, türü ne olursa olsun sadece Tuzla kitap bağışı alan yerler sınırlaması ile değil yurt genelinde kitap bağışı alan yerler başlığında bizlere ulaştırabilirsiniz. Ansiklopedilerin nostaljisini nasıl unuturuz? İnternetin evimizde olmadığı dönemlerde ödevlerimizi yaptığımız bu hazineleri nasıl çöplere atarız? Yapmayın, lütfen yapmayın çöplerin kenarına kitaplarınızı atmayın. Bizleri arayın, gelip kitaplarınızı alalım.Tuzla Kitap Bağışı Alan Yerler

0216 660 0838 

Tuzla Kitap Bağışı Alan Yerler : Sınırları Kaldırıyoruz

Başlığımız her ne kadar Tuzla kitap bağışı alan yerler olsa da teknolojik imkanlarla bir bölgenin insanlarına ulaşabilmek için bu başlığı kullanmak zorundayız diyelim.  Fakat bizler, sadece Tuzla’da değil tüm Türkiye’den kitapları topluyor ve talep doğrultusunda dağıtımı yapıyoruz. Nasıl yapıyorsunuz diyebilirsiniz. O halde kısaca anlatalım. Sizin bizi bulduğunuz gibi, öğretmenler, öğrenciler, askerler hatta ve hatta komutanlar dahi buluyor ve ‘sizden kitap istiyoruz’ diyorlar. Elimizdeki kitapları ilkokul, lise ya da lisans düzeyi şeklinde ayırıyor ve ihtiyaçlar doğrultusunda adrese teslim gönderiyoruz. Yani taleplerin hiçbirine, gelişi güzel kitap desteğinde bulunmuyoruz. Bi nevi bizler sizin vekiliniz. Kitaplarımı dağıt diyorsunuz ve dağıtımı bize bırakıyorsunuz. Elbette bu kadar değil, kitaplarınız nereye ve ne şekilde gittiğinin takibini de web sitemizden gerçekleştirebiliyorsunuz. Umutlu yarınlar için bir adım atmaya ne dersiniz?

0216 660 0838

Anadolu yakası kitap bağışı alan yerler

Avrupa yakası kitap bağışı alan yerler

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama