© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Pendik Kitap Bağışı Alan Yerler

Pendik Kitap Bağışı Alan Yerler 02166600838

Pendik Kitap Bağışı Alan Yerler. Bir Çin atasözü;  kitaplar insanların yolunu aydınlatır demektedir. Kitapların ne anlam ifade ettiğini, kitabı olmayan köy okullarını görünce daha iyi anladık. Destelerce para döküp sevdiğimiz yazarların kitaplarını alıp, sonra o kitapları evimizin raflarında sakladığımızda bu tutumumuzdan utandık. Bu durumla yüzleşmemiş, bir okulun yolunu aydınlatışımız ile vuku bulsa da taleplere yetemeyişimiz bizleri kahretti. Çünkü bizden para değil, ayakkabı değil, bizden okumak için kitap istediler. O günden beri kollarımızı hizmet aşkı ile sıvadık ve sizlere sesimizi duyurabilmek adına teknolojinin tüm imkanlarını kullanmaya karar verdik. Bu kararın mürekkepleri, şimdi Pendik kitap bağışı alan yerler şeklinde hayat bulsa da Türkiye’nin her köşesinden kitaplarınızı alıyor ve yine Türkiye’nin dört bir köşesindeki kitaba aç gençlerimiz ile buluşturuyoruz. Son noktaya kadar bize eşlik ettiğinize göre bu yardımın bir parçası olmak için buradasınız. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, detayları detaylandırabiliriz.

Tel: 02166600838 

Pendik Kitap Bağışı Alan Yerler : Sahilde Kitap Okumak

Pendik’lilerin evinde çokça kitabı olduğunu tahmin edebiliyoruz. Çünkü muhteşem deniz manzaraları ve orman manzaraları evlerin balkonunda kitap okumak ne de muhteşem olur değil mi? Hele bir de sıcak çayımız varsa… Kitap, hepimizin ortak noktası, şuan burada olmanızın ve bizimle bu satırları paylaşmanızın paydasıdır. Bir avuç insan olarak çıktığımız bu yolda Pendik kitap bağışı alan yerler şeklinde bize ulaştınız ve Çin atasözünde olduğu gibi; gençlerimizin yolunu aydınlatmak istediniz. Teşekkürü borç bilsek de okuyan bir Türkiye ile gelişimin altına imzanızı attığınız için kendi adımıza minnet duygularımızı hissetmenizi isteriz.

Sahilde kitap okumanın tadı bir başkadır elbet, fakat gelin sesimize kulak verin. Okuduğunuz kitapları yıllara meydan okuması için raflarınızda muhafaza etmeyin. Gelin paylaşalım. Gelin aynı satırları başkalarının da okumasına yardımcı olun.  Pendik kitap bağışı alan yerler değil Türkiye’den kitap toplayan kişiler olarak söylüyoruz. ‘Ölünce unutulmak istemezseniz, ya okumaya değer eserler kaleme alın ya da yazılmaya değer işler yapın’. Haydi gelin yazılmaya değer işleri hep birlikte yapalım. Tarih bizi belki yazmaz ama kitaplarımız, gençlerimize emanet olsun. Kitap bağışı yapmak istiyorum diyen sizlerin de gelecekte okunacak bir sayfası olsun.

Tel: 02166600838

 

 

 

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama