© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Maltepe Kitap Bağışı Alan Yerler

Maltepe Kitap Bağışı Alan Yerler 02166600838

Maltepe Kitap Bağışı Alan Yerler

Neden Maltepe kitap bağışı alan yerler şeklinde internet üzerinde arama yaptığınızı bizler çok iyi bilsek de sizler bizim burada ne iş yaptığımızı bilmiyorsunuz. Tanımamanın ötesinde neden böyle bir girişimde bulunduğumuzu merak ediyor olabilirsiniz.  O halde kalemimizin yönünde kısa bir yolculuğa ne dersiniz? Bu yolculuğu karşılıklı bir merhaba ile yapmak için bizleri arayabilirsiniz.

0216 660 08 38

Maltepe Kitap Bağışı Alan Yerler ve Bizim Hikayemiz

Bundan yaklaşık 2 sene önce, yüzlerce kitabımıza baktık ve bu kitapları nasıl değerlendiririz diye düşündük ve internetten bir bakalım dedik. Sivas’taki bir öğretmenin feryadını duyduk ve lise düzeyindeki tüm kitaplarımızı okulun kütüphanesine gönderdik. Fakat bu gönderiş hikayemizin başlangıcı olduğundan habersizdik. Öğretmenimiz, bütün iyi niyetiyle diğer öğretmen arkadaşlarına kitapları bizim gönderdiğimizi söyler ve Gaziantep ve Kayseri’den gelen ‘bizlere de kitap gönderir misiniz?’ istekleri çaresizliğimizin sebebi olur. Hemen eş dost akraba kim varsa arayıp okumadığınız kitaplarınızı ayırın, akşama almaya geleceğiz deriz. Bu şekilde bu isteklere de cevap versek de telefonlarımız susmaz. Maltepe kitap bağışı alan yerler, internetin gerektirdiği seslenişimiz olsa da kişisel seslenişimiz sadece arkadaşlarımıza yönelik olmuştur. Artan talepler web sitesi kullanmamızı zorunlu kılmış ve bu sayede onlarca değil yüzlerce isteğe cevap verip, binlerce kitap bağışı yaptık.

Hikayemiz her ne kadar bundan iki sene önce şekillenmeye başlasa da bölgesel seslenişimiz (Maltepe kitap bağışı alan yerler ya da Pendik kitap bağışı alan yerler gibi) sesimizi duyurmanın, teknolojik çözümü olmuştur. Bu zamana kadar kendi imkan ve görüşlerimizle yol aldık, çevremizden gelen kitaplar dışında hiçbir destek görmedik. Kitaplarımızın daha çok okunması ve daha bilinçli bir kuşak için bizler çaba sarf ederken, lütfen kitaplarınızı çöplerin yanına atmayın. Geri dönüşüm kutularına boşaltmayın. Atanları da lütfen uyaralım.

Maltepe Kitap Bağışı Alan Yerler : Kitaplarınızı Çöpe Atmayın

Bizleri dilediğiniz vakit arayın ve adresinizden gelip kitaplarınızı alalım. Kalkınma ve gelişme ancak bilinçli okuyan neslin çoğalması ile olur, unutmayalım. İletişim numaralarımız aşağıdadır.

0216 660 08 38

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama