© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Beykoz Kitap Bağışı Alan Yerler

Beykoz Kitap Bağışı Alan Yerler 02166600838

Beykoz kitap bağışı alan yerler. Kitap bağışı yapmak istiyorum, nereye kitap bağışı yapabilirim, kitap bağışı alan yerler neresi diye arayışta olduğunuzu ve bu sebeple bu yazıyı okuduğunuzu biliyoruz. O vakit kendimizi tanıtmaya başlayabiliriz. Bu arada yazımızı okumaya vaktiniz yoksa bizi aşağıda ki iletişim numaralarından hemen arayabilirsiniz. 

02166600838 

Beykoz Kitap Bağışı Alan Yerler | Her Eve Bir Kütüphane Ailesi

Biz büyük bir aileyiz. Yıllarca kitapların kuru gülleri arasında büyümüş, sayfaların birbirlerinin elinden tuttuğu gibi birbirine sarılmış, bilgiye aç ve hep bildikleri yetemeyen bir aileyiz. Biz okurken okutmak ve okumanın güzelliğini ifade edebilmek için yola çıkmış bir aileyiz. Gençlerimizi, çocuklarımızı edebi bir yolculuğa çıkarmak, onları daha donanımlı, düşünen, sorgulayan, fikir sahibi oldukları bir kimliğe kavuşturmak için yola çıkan bir aileyiz. Peki bu ailenin organizasyonu nasıl gerçekleşiyor? Kitaplarınızı sizlerden nasıl teslim alıyor, nerelere ve nasıl teslim ediyoruz?

Beykoz Kitap Bağışı Alan Yerler

Beykoz Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitaplarınızı Adresinizden Teslim Alıyoruz

İstanbul il sınırları içerisinde tüm kitaplarınızı ilçe, mahalle farketmeksizin adresinizden teslim alıyoruz. İstanbul dışından kitap bağışı yapmak isteyen güzel yürekli insanlara ise PTT kargo aracılığıyla ulaşıyoruz. Kargo ödeyecek maddi olanağınız bulunmuyorsa onu da üstleniyoruz.Kitaplarınız bize ulaştığı andan itibaren tüm kontrolleri yapıldıktan sonra “Para ile satılamaz” ibaresiyle hepsini kaşeliyoruz. Bu uygulamamız kitapların kötü amaçlı kullanılmaması adına bize göre en değerli önlem 🙂 Sonrasında kitaplarımızı yaş gruplarına, türlerine göre sınıflandırmaya tabi tutuyoruz. Ondan sonrasında ise yardım bekleyen noktalar listemizden harekete geçiyoruz. Unutmadan haftanın 7 günü 09:30-19:30 saatleri arasında dilediğiniz vakit ziyaretimize gelerek bizleri sevindirebilirsiniz. :))

Beykoz Kitap Bağışı Alan Yerler | Bağışladığım kitapları nereye bağışladınız? 

Bağışladığınız kitapların kargoya verildiği andan itibaren tüm bilgileri tarafınıza iletiliyor. Ayrıca web sitemizde okullara kitap yardımı kategorimizi incelediğinizde aynı bilgileri online yayınlanmış olarak görebiliyorsunuz. Yani herşey tamamen şeffaf ve sizin kontrolünüzde. O vakit çok daha fazla sizleri meşgul etmeden aramanızı bekliyoruz.

Sayfalarla kalın…

İstanbul kitap bağışı alan yerler
Anadolu yakası kitap bağışı alan yerler
Avrupa yakası kitap bağışı alan yerler
Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama