© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Bağdat Caddesi Kitap Bağışı Alan Yerler

Bağdat Caddesi Kitap Bağışı Alan Yerler 02166600838

Bağdat caddesi kitap bağışı alan yerler ile alakalı arayışlarınızı şu dakika içerisinde sonlandırabilirsiniz. Çünkü Türkiye’nin en büyük kitap bağışı platformundasınız. O vakit hemen bizi arayarak kitaplarınızı bağışlayabilirsiniz.

Tel: 02166600838

 

Bağdat Caddesi Kitap Bağışı Alan Yerler | İkinci el kitap bağışı

İkinci el okumadığınız kitaplarınızı, Türkiye geneli eğim kurumlarımıza, çocuklarımıza ve gençlerimize ulaştırıyoruz. Tabi öyle kısa bir ulaştırma süreci değil. Başlı başına bir operasyon söz konusu. Kitap bağışı yapılacak kuruluşlar içerisinde operasyonun tüm detaylarının açıklandığı ve belgelendiği en ciddi platformdasınız. Yardım süreci hakkında bilgi vermekte fayda olacak kanısındayız. Buyurun detaylara.

Bağdat Caddesi Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitaplarınızı Adresinizden Alıyoruz

Bağışlamak istediğiniz kitaplarınızı İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakası olmak üzere semt kısıtlaması olmadan adresinizden teslim alıyoruz. Türkiye geneli kitap yardımları için ise PTT kargo ile anlaşmamız mevcut. Ücretsiz kargo karşılığında bize ulaştırabiliyorsunuz. Tabi bizim en sevdiğimiz üçüncü ve sonuncu bir seçenek ise kitaplarınızı alıp kendinizin bizi ziyarete gelmesi olacaktır. İnanın sizleri tanımak bizleri çok ama ok mutlu ediyor.

Bağdat Caddesi Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitaplarınız Yardım Noktalarına Nasıl Ulaştırılıyor

Kitaplarınızı teslim aldığımız andan sonraki ilk çalışmamız onları kaşelemek oluyor. Kaşelemek derken öyle kapak sayfasının içine vs değil. Tüm sayfalara denk gelecek şekilde kitapların yan taraflarından kaşeleme işlemi yapıyoruz. Malumunuz emek hırsızlığının üst düzeye ulaştığı ülkemizde bu tür hırsızlıklar artık yeni çığır açmış bulunmakta. Biz de yola çıktığımız ilk zamanlarda bir kaç kez bu tür kötü niyetli insanlarla karşı karşıya kaldık. Bundan ötürü  ” Para ile satılamaz ” ibareli özel bir kaşe hazırladık. İşte bu kaşeyle kitaplarımızı kaşeliyoruz. Sonrasında tüm kitaplarımızı türlerine ve yaş gruplarına göre kategorilendirerek yardımın ulaşması gereken noktaya yola çıkması için PTT kargo emektarlarına kitaplarımızı emanet ediyoruz. Kargo, yardımın ulaştığı yer ve yetkili kişi iletişimlerini sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca okullara kitap yardımı kategorimizde sizin adınızı ve yardım detaylarını online yayınlıyoruz. Sonuç? Siz koca yürekli insanların değerli kitaplarını, geleceğin koca yüreklileri olacak çocuklarına ve gençlerine ulaştırıyoruz. Daha fazla düşünmeyin. Telefonunuz bekliyoruz :))

Sayfalarla Kalın…

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama