© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Kitap Bağışı Yapılacak Kuruluşlar

Kitap Bağışı Yapılacak Kuruluşlar

Kitap bağışı yapılacak kuruluşlar hakkında bilgi almak istiyorsanız en doğru bilgilerin kaleme alındığı sayfadasınız. ” Her Eve Bir Kütüphane “ ailesi olarak ikinci el kitap bağışlarınızı İstanbul geneli adresinizden teslim alıyor, İstanbul dışı kitap bağışı taleplerinizi ise ücretsiz kargo hizmetimizle tamamlıyoruz. Peki Kitap bağışı yapılacak kuruluşlar hakkında nasıl bilgi sahibi olabilirsiniz?

 

Kitap Bağışı Yapılacak Kuruluşlar Nasıl Belirleniyor

Türkiye geneli neredeyse her gün ortalama 4-5 adet kitap yardımı talebinde bulunan okullarımız, askeri üslerimiz, dernekler ve halk kütüphaneleri mevcut. Sizler bize kitaplarınızı bağışladığınızda, özel bir sıralamaya almış olduğumuz bu kurum ya da kuruluşlara talepleri doğrultusunda sınıflandırarak iletiyoruz. Kitap bağışı hususunda kesinlikle kitap ayrımı söz konusu değil. Her türden kitabınızı bize bağışlaya biliyorsunuz. Zaten kitap ayrımı yapan diğer oluşumları da bu hususta anlayamıyoruz. Peki yardım süreci nasıl gelişiyor?

Kitap Bağışı Yapılacak Kuruluşlar İçin Yardım Süreci Nasıl Gelişiyor

Sizden teslim almış olduğumuz kitapları ” Para ile satılamaz. “ ibaresiyle kaşeliyoruz. Kitaplar kargoya verildiği anda size detaylı bilgi paylaşıyoruz. Web sitemizde gerçekleşen yardımlar kısmında adınızla beraber yanında kaç adet kitap bağışladığınızı ve kitaplarınızın nereye ulaştırıldığını online olarak yayınlıyoruz. Kısacası tüm bu operasyon süreci açık ve şeffaf olarak sürdürülüyor. Sizler yardımlarınızı yaparken aklınızda en ufak bir soru işaretine dahi mahal bırakmıyoruz. Kitap bağışı yapılacak kuruluşlar ve kitap bağışı yapan kuruluşlar arasında bu yüzden kendimizden daha iyi bir alternatifi Türkiye genelinde göremiyoruz. Bu yüzden sizleri ışık hızıyla bizlere davet ediyoruz.

İstanbul’un parlayan yıldızı Ataşehir’de bulunan merkez ofisimize dilediğiniz zaman misafir olarak 40 yıllık hatır için imza atabilir ve bizleri daha yakından tanıyarak Nereye kitap bağışı yapabilirim ? “ sorunuzun cevaplarınızı bulabilirsiniz.

Adres: Yeni Çamlıca Mah. Dursun Bey Cad. Acarlar Sitesi B3 Blok D:2 Ataşehir / İstanbul

Tel: 02166600838 

 

Bizi internet üzerinden yapacağınız aramalarda bulabileceğiniz diğer kelimeler ise aşağıda yazılı.

Kitap bağışı yapılacak kuruluşlar

Kitap

İkinci el kitap

Nereye kitap bağışı yapabilirim

Kitap bağışı

Halk Kütüphaneleri

İkinci el kitap alan yerler

Kitap bağışı ücretsiz kargo

Kitap bağışı yapmak istiyorum

Kitap bağışlamak istiyorum

Nereye kitap bağışı yapabilirim

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama