© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Kitap Bağışı Ücretsiz Kargo

Kitap Bağışı Ücretsiz Kargo

Kitap bağışı ücretsiz kargo taleplerinizin karşılandığı, kitapların kimliklere ayrılmadan her çeşidinin kabul edildiği sayfaların gönüllüleri evine hoş geldiniz. Her Eve Bir Kütüphane ailesinde kitap bağışı ücretsiz kargo karşılığında sizlerden toplanmakta, İstanbul içi adresten bizzat tarafımızdan teslim alınmaktadır. Dilerseniz kendiniz kitaplarınızı getirerek kırk yıllık hatıra da ortak olabilirsiniz. Malumunuz işaret ettiğimiz ettiğimiz içecek türü kahve oluyor 🙂 Tabi çay ve soğuk içeceklerimiz de mevcut. 🙂 İstanbul dışı gönderimlerde ise ptt kargo ile kitap indirimi üzerinden uygun maliyetlerle kitapları bize ulaştırabilirsiniz. Yalnız burada önemli bir hususu belirtmek isteriz ki gönüllü  bir oluşum olduğumuz için İstanbul dışından gönderdiğiniz kargo ücretlerini maalesef bizler karşılayamıyoruz.

02166600838  telefon numarasında hemen bizi arayarak kitaplarınızı bağışlayabilirsiniz. 

 

Kitap Bağışı Ücretsiz Kargo Hizmetleri 

Bir çok Kitap bağışı yapmak istiyorum diyen kişinin bizlere en çok sorduğu sorulardan bir tanesi, kargo ücretlerini hangi bütçeyle karşılıyorsunuz? Hemen anlatalım. Biz Her Eve Bir Kütüphane ekibi olarak kendi şirketlerimiz bünyesinde gelir sağlamak adına farklı girişimlerde bulunduk. Bunlardan bir tanesi marka, konsept, franchise ve bayilik üzerine konuşlandırmış olduğumuz wwww.markakonsept.com platformu.Bu platformun tüm reklam ve yayın gelirlerini projemiz giderleri için kullanıyoruz. Yetiyor mu? Tabi ki hayır. Cebimizden çokça kez para harcamak durumunda kaldık ve harcamaya devam ediyoruz. Fakat ilave olarak 1 yıldır giderler konusunda küçük destekler sağlayan sponsorlarımız da oldu. Tabi ki onlarda yetmiyor. Daha büyük çaplı sponsorluk için görüşmelerimiz devam ediyor.

Kitap Bağışı Yapmak İstiyorum Diyenler Neden Bizi Tercih Etmeli?

Öncelikle kitap bağışı ücretsiz kargo hizmetleri sunan bir kaç oluşumdan birisiyiz. Bu sizlerin bağış yaparken maliyetlerle karşılaşmanızı engelliyor. Tabi ki ben karşılarım destek olsun derseniz, o vakit sizleri tutmuyoruz. 🙂  Lakin bizi tercih etmenizin sebepleri arasında en öne çıkan başlığımız dürüstlük ve şeffaflık. Kitaplarınızı sizden aldıktan sonra para ile satılamaz ibaresiyle kaşeliyoruz. Kaşeleme işleminden sonra, gelen yardım taleplerine göre kitaplarınızı sınıflandırıyoruz. Kargoya hazır hale getirilen kitaplarınız yardım isteyen kurum ya da kuruluşlara ulaştırılıyor. Tüm bu aşamalardan haberdar ediliyorsunuz. Kitaplar ulaştığı anda, tüm ulaşım, kargo ve yetkili iletişim bilgileri sizlerle paylaşılıyor. İşte o dakikadan sonra bizden çıkıyor. Siz kitap bağışı arzunuzu yerine getirmiş biz ise aracı olmuş oluyoruz. Dilediğiniz zaman yardımın ulaştığı yere ziyaret etme hakkınız mevcut.Ayrıca okullara kitap yardımı kategorimizde sizin adınızı ve bağışladığınız kitap adedini yayınlıyoruz.

Kitap Bağışı Ücretsiz Kargo

Nereye kitap bağışı yapabilirim sorunuzun cevabını da verdiğimizi düşünüyor, kitap bağışı alan yerler içerisinde sizlerle beraber zirvenin en üst noktasında olduğumuz için mutlu olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Unutmadan ikinci el kitaplarımı satmak istiyorum, ikinci el kitap alan yerler nerede diye düşünüyorsanız bu düşüncenizi sonlandırmanızı diliyoruz. Çünkü ikinci el kitaplarınızı satarken yok pahasına geri dönüşüm ücretlerine denk gelen rakamlarla satmak zorunda kalıyorsunuz. Bırakın sayfalar sahiplerini ücretsiz bulsun. Bırakın kitap alamayan kimliklere bir güneş sizden doğsun. O vakit görüşmek üzere. Sayfalarla kalın…

 

 

 

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama