© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Üsküdar Kitap Bağışı Alan Yerler

Üsküdar Kitap Bağışı Alan Yerler 02166600838

Üsküdar kitap bağışı alan yerler. Kitap okuyanlar kitap okumanın hazzını, kazandırdığı deneyimleri iyi bilirler. Biz de aynı deneyimleri yaşayan kitap düşkünleri olarak Her eve bir kütüphane projesini faaliyete geçirdik. Maddi olanakları olmayan ailelerin kitap okumayı seven çocuklarını belirleyip, üniversite eğitimleri tamamlana kadar onların kitap ihtiyaçlarını karşılamak. Tabi ki sadece bu kadar da değil. Ayrıca Türkiye geneli tüm okullara ve benzeri resmi kurumlara kitap yardımları gerçekleştirmektedir. Okullara kitap yardımı kategorimizi ziyaret ederek gerçekleşen yardımları inceleyebilirsiniz.

Üsküdar Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitap Yardım Süreci

Kitap bağışı yapmak istiyorum dediniz ve arayışlarınızın karşılığında bizi buldunuz. Şimdi anlatmaya başlayalım. Eğer İstanbul genelinde ikamet ediyorsanız, adresinizden bağışlamak istediğiniz kitaplarınızı gelip alıyoruz. İstanbul dışında ikamet ediyorsanız, PTT kargo ile ücretsiz olarak kitaplarınızı bize ulaştırabiliyorsunuz. Eğer İstanbul’da ikamet ediyor ve kendiniz kitaplarınızı getirmek istiyorsanız, haftanın 7 günü 09:30 – 19:00 saatleri arasında Ataşehir’de bulunan ofisimize gelebiliyorsunuz. Hatta bu en son seçeneği biz çok seviyoruz. :)) Sizin gibi duyarlı, kitap dostu kimlikleri tanıma şerefine nail olmak bizler için büyük mutluluk.

Üsküdar Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitapları Teslim Aldıktan sonra Kaşeleme Ve Kargolama Etabı

Kitaplarını teslim aldıktan sonra Her eve bir kütüphane gibi tüm kitaplarınızı para ile satılamaz ibaresiyle kaşeler. Kaşeleme işlemi tamamlandıktan sonra tüm kitaplarınız yaş grubu ve türlerine göre sınıflandırılarak yardıma hazır hale getirilir. Sonrasında ise tarafımıza ulaştırılan yardım talep formalarından en uygun olan kurum ya da kuruluşlara kitaplarınız PTT kargo aracılığı ile iletilir Tüm bu süreçlerden haberdar edilirsiniz ve kitaplar yardım noktasına ulaştığında, sizinle tüm kargo, yardım yapılan yer ve yardımın teslim edildiği yetkililerin iletişim bilgileri paylaşılır. Ayrıca yukarıda bahsettiğimiz üzere okullara kitap yardımı kategorimizde yardımlarınız online olarak kamuoyuna paylaşılır. Güvenlik açısından dilerseniz kimliğinizde yer alan ad soyad bilgilerinize yer verilmeden takma isimler kullanılabilinir. Bunca anlatımdan sonra bizi aramaya karar verdiğinizi düşünüyoruz. O vakit iletişim bilgilerimizi paylaşmak istiyoruz.

Sayfalarla Kalın

Tel: 02166600838

İstanbul Kitap Bağışı Alan Yerler

Anadolu Yakası Kitap Bağışı Alan Yerler

Avrupa Yakası Kitap Bağışı Alan Yerler

 

 

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama