© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Bostancı Kitap Bağışı Alan Yerler

Bostancı Kitap Bağışı Alan Yerler 02166600838

Bostancı kitap bağışı alan yerler içerisinde Her Eve Bir Kütüphane tabi ki ilk  sırada geliyor. Fakat kitap bağışı faaliyetlerinde gösterdiğimiz öz veri, şeffaflık, dürüstlük ve profesyonel organizasyonlarımızla Türkiye genelinde birinci geliyoruz. Biz sözümüzü biraz uzun tutacağız o yüzden kitaplarınızı bağışlamak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Tel: 02166600838

Bostancı Kitap Bağışı Alan Yerler | Her Eve Bir Kütüphane Çalışmaların Nasıl Gerçekleştiriyor?

Öncelikli olarak sürekli karşılaşılan bir sorunu sizlere belirtmek istiyoruz. Fakat bu sorun bizim için sorun olmuyor. “ Kitap bağışı yapmak istiyorum diyerek bir çok yeri arıyorsunuz. Fakat aradığınızı yerler, ansiklopedi almıyoruz, siyasi roman almıyoruz, çocuk kitapları almıyoruz vs bir sürü olumsuz cümleler kuruyorlar. Bizim ailemizde böyle bir ayrım söz konusu değil Her yaprağın bir sahibi var diye düşünüyoruz. Türkiye geneli gerçekleştirdiğimiz yardımlarda o çöplere atılmaya layık görülen ansiklopedileri mutlaka  okul kolimiz içerisinde birer set olmak üzere ulaştırıyoruz. Romanı sayfadan, bilgiyi internetten oku zihniyeti bizimle uyuşmuyor. Bostancı kitap bağışı alan yerler içerisinde istiyoruz ki çocuklarımız, gençlerimiz tüm bilgileri sayfalar aracılığıyla edinsinler. Hele ki bilgi karmaşası yaşanan şu son dönemde bu oldukça önemli. Gelelim asıl önemli kısıma. Hazır mısınız?

Sizlerden gelen kitap bağışı taleplerinde sayfalarınızı adresinizden gelip teslim alabiliyoruz. Tabi ki siz de misafirimiz olarak bir kahvemizi içip kitaplarınızı bizzat bağışlama şansına sahipsiniz. Üçüncü bir seçenek ise ücretsiz ptt kargo ile tarafımıza kitaplarınızı ulaştırabilirsiniz. Türkiye geneli kitap bağışı üzerine özel bir anlaşmamız mevcut. Peki ikinci el kitap bağışlarınız bize ulaştıktan sonra süreç nasıl devam ediyor?

Bostancı Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitaplarınızı Kaşeliyoruz

Kitaplarınızı kötü emellere alet olmamaları adına ” Para ile satılamaz ” ibaresiyle kaşeliyoruz. Bu uygulamamız kitaplarınızın kötü niyetle kullanılmasına engel oluyor. Kaşeleme işlemi tamamlandıktan sonra ise ihtiyacı olan kurum, kuruluş ya da öğrencilerimize iletiyoruz. Yardımlarınızın ulaştığı yerlerin adres ve iletişim bilgilerini kargo çekiyle beraber tarafınıza iletiyor ve adınızı soyadınızı okullara kitap yardımı kategorimizde tüm yardım detaylarıyla birlikte yayınlıyoruz. Artık bundan sonrasını anlatmaya gerek yok diye düşünüyoruz. Malum yardımlar ulaştıktan sonra bunun keyfini yaşamanın vakti geliyor.

Sayfalarla Kalın

İstanbul kitap bağışı alan yerler

Anadolu yakası kitap bağışı alan yerler

Avrupa yakası kitap bağışı alan yerler

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama