© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Kadıköy Kitap Bağışı Alan Yerler

Kadıköy Kitap Bağışı Alan Yerler 02166600838

Kadıköy kitap bağışı alan yerler. Türkiye’nin en sayfalı, en kitapları hareket merkezine hoş geldiniz. Her eve bir kütüphane 14 yıl öncesine dayanan bir hayalin ancak faaliyete geçirilmiş merkez üssüdür. İkinci el kitap alan yerler, kitap bağışı alan yerler arasında bu merkez üssünün farklılıkları anlatmakla bitmez. Maddi olanaksızlık içinde olan ailelerin okumayı seven çocukları ve Türkiye geneli kitlesel kitap okuma alışkanlığı kazandırılabilecek kurumları hedef alan gönüllülerden oluşan bu aile, projelerinde yenilikleri ön planda tutmaktadır. En önemlisi ise tüm projelerin detaylarında şeffaflık anayasa kanunun ilk dört maddesi gibi koruma altına alınmıştır.

Kadıköy Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitap Yardımında Şeffaflık

Kitaplarınızı yardım olarak bağışlarken eminiz ki kafalarınızda oluşan soru işaretleri mevcuttur. Uzun zamandır yardımlarımızı gerçekleştirirken kazandığımız deneyimler sayesinde tüm soru işaretlerinizi ortadan kaldıracak bir alt yapıyı sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Peki Her eve bir kütüphane ailesinde kitap yardımı operasyonel olarak nasıl işliyor?

Öncelikle İstanbul genelinde kitaplarınızı sizleri ziyarete gelerek adresinizden teslim alıyoruz. İstanbul dışı yardımlar için PTT kargo ile özel anlaşmamız dahilinde kargo ücreti ödemeden kitaplarınızı bize iletebiliyorsunuz. İstanbul’da ikamet ediyor, kitaplarınızı kendiniz getirerek bizleri ziyaret etmek istiyorsanız büyük bir heyecan ve mutlulukla geleceğiniz günü bekliyoruz. Diyelim ki bu üç seçenekten her hangi biri aracılığıyla kitaplarınızı bize ulaştırdınız. kitaplar tarafımıza ulaştıktan sonra operasyon nasıl devam ediyor?

Kadıköy Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitaplarınız Kaşelenir & Kargo Bilgileri Sizinle Paylaşılır

Sizden teslim almış olduğumuz kitapları kötü niyetle kullanılmaması adına öncelikle kaşeliyoruz. Kaşelerimizde para ile satılamaz ibaresi bulunuyor. Bu kaşeleme işlemenin en büyük sebebi, yardım olarak gönderdiğimiz kitaplarınızın kötü amaçla kullanılmaması. Bu etaptan sonra kitaplarınızı kategorilendiriyor ve yaş gruplarına ayırıyoruz. Akabinde ihtiyaç listesi doğrultusunda ulaşması gereken kurum, kuruluş ya da kişilere ulaştırılıyor. Tüm bu çalışmalardan anında haberdar ediliyorsunuz. Kitaplarınızın ulaştırıldığı noktalar ve iletişim bilgileri tüm detaylarıyla tarafınıza iletiliyor. Bu kadar açıklamanın yeterli olduğunu düşünüyor artık aramanızı bekliyoruz. :))

Tel: 02166600838 

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama