© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Beşiktaş Kitap Bağışı Alan Yerler

Beşiktaş Kitap Bağışı Alan Yerler 0216600838

Her eve bir kütüphane ailesi Beşiktaş sakinlerini sayfalar dolusu muhabbetle selamlıyor. Türkiye’nin kitap bağışı hususunda en açık, en deneyimli, en güvenilir, en sevimli, en okuyan ve en okutan gönüllü kuruluşundasınız. Beşiktaş kitap bağışı alan yerler bir yana, Türkiye genelinde kitap bağışı alan yerler içerisinde birinciliği göğüsleme sevinci içindeyiz. Kitap bağışı yapmak istiyorum dediniz ve nereye yardım yapacağınızı bilmiyorsanız ya da kitaplarınızı adresinizden teslim alabilecek bir kuruluşa henüz denk gelmediyseniz işte biz buradayız. Türü farketmeksizin ( Ansiklopediler dahil) tüm kitaplarınızı adresinizden gelip alıyoruz. Tabi ki dilerseniz sizleri de İstanbul Ataşehir’de bulunan ofisimizde her zaman misafirliğe bekliyoruz. Hafta sonları dahil olmak üzere her gün açığız. 

Tel: 02166600838

Beşiktaş Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitaplarınızın Yolculuğu

Kitaplarınızı sizlerden teslim aldığınızı düşünelim. Öncelikli olarak zaman kaybetmeden yapacağımız ilk iş kitaplarınızı kaşelemek oluyor. Neden? Çünkü maalesef ülkemiz genelinde iyi niyeti suistimal eden insan görünümlü canavarlar mevcut. Onlar gönderdiğimiz kitapları kötü emellerine alet etmesinler diye Para ile satılamaz ibareli kaşelerimizi geliştirdik :)) Kitaplarımızı 3 bir tarafından kaşeliyoruz. O dakikadan sonra sadece geri dönüşüme vermek zorunda kalırlar ki kargo masrafına girmelerine değmez :)) Boşuna kitap okumuyoruz. Düşmanlarımız kadar güçlü görünmesek dahi akıl olarak üstünlüğümüzü korumakla yükümlüyüz. Sonrasında neler oluyor? Buyurun detayları hep beraber okuyalım.

Beşiktaş Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitap bağışı sınıflandırma 

Sizlerin o güzel yüreklerinizden bizlere ulaşan kitapları yaş ve türüne göre özel bir biçimde kategorilendiriyor ve ihtiyacı olan kurum ya da kuruluşların tarafımıza ilettiği okuyucu kitlesi özelliklerine göre yönlendirmesini gerçekleştiriyoruz. Yani ihtiyaç olunmayan bir kitabı paldır küldür kargoya verip elimizden çıksın gitsin diye hareket etmiyoruz. Kitabın okuyucusunu bulabilmek bizim için en önemli nokta. Kitapları nasıl ulaştırıyoruz? Koskoca Türkiye geneline kitap ulaştırmak zor olmalı. Hayır hiç düşündüğünüz gibi değil. Her şey artık çok kolay. Bir sonra ki paragrafa geçelim.

 

Beşiktaş Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitap Bağışı Kargo Hizmetleri

Türkiye genelinde kitap bağışı üzerine PTT ile yapmış olduğumuz muhteşem bir kampanya mevcut. %70 indirimli olarak kitaplarımızı adrese teslim ediyor ve bize kitap göndermek isteyen misafirlerimiz aynı şekilde bize iletiyorlar. Gönderdiğimiz kitapların kargo ücretini bağış yapılan kurum, kuruluş ya da kişiler karşılıyor. Takdir edersiniz ki giderlerimiz çok fazla ve destekçimiz hiç yok denecek kadar az. Tabi bize kitap bağışı yapan kişiler kargo ücreti ödemiyorlar. Onların kargosunu gücümüz yettiğince biz karşılamaya çalışıyoruz. Yani karşı ödemeli olarak kitaplarınızı bize iletebiliyorsunuz. Son olarak tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra kitaplarınızın ulaştığı yer ile alakalı tüm kargo ve yardımın ulaştığı yerin yetkili kişi irtibat numaraları tarafınızla paylaşılıyor. İster arayın ister aramayın. Biz üzerimize düşeni yapmış oluyoruz. :)) Unutmadan web sitemizde okullara kitap yardımı kategorimizde sizin adınızı ve soyadınızı yardım detayları ile birlikte online olarak yayınlıyoruz. İsminizin olmamasını isterseniz sizin belirleyeceğiniz bir kod adı ile yayınlıyoruz.

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama