© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838

Kitap Bağışı Alan Yerler

Kitap Bağışı Alan Yerler

Kitap bağışı alan yerler içinde Türkiye’nin en sayfalı, en gönülden, en gerçek yardım merkezine hoş geldiniz. Kitap bağışı alan yerleri aramalarınıza artık bir son verebilirsiniz. Çünkü sayfaların yolculuğunda yeni mısraları bir rüzgar misali oradan oraya uçuran Her Eve Bir Kütüphane Ekibi bu tür arayışları sonlandırmak üzere kuruldu. Sizde bu aşk ile yola çıkan aile üyelerimizden biri olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey sadece bizi aramak.

Kitap bağışı alan yerler içerisinde bizi diğer kuruluşlardan ayıran yanlarımızın neler olduğunu öğrenmek ister misiniz? Öncelikli olarak eski yeni fark etmeksizin tüm kitap bağışlarınızı kabul ediyoruz. Türkiye geneli PTT kargo ile yapmış olduğumuz özel indirim sayesinde kargo ücretleri de oldukça uygun oluyor. Tabi ki İstanbul genelinde bağışlarınızı size uygun bir gün ve saatte adresten teslim alabiliyoruz. Ayrıca dilerseniz bağışlarınızı kendiniz merkezimize getirip misafirimiz olabilirsiniz. Çayımız her zaman taze kahvemiz her zaman hatırlı. 🙂

Gelelim kitap bağışı yapan tüm kuruluşlardan bizi ayıran en önemli 3 özelliğe. Birinci özelliğimiz kesinlikle para yardımı kabul etmiyoruz. Çünkü yola çıkış öykümüz gelir birliği değil gönül birliğidir. İkinci özelliğimiz yapılan yardımların tüm hatları ve detaylarıyla siz değerli yardımseverlere açık oluşudur. Gerçekleşen yardımların nereye ulaştığı, kime teslim  edildiği bilgilerini her daim sizinle paylaşıyoruz. Yardımın ulaştırıldığı yeri arayıp ya da ziyaret ederek faaliyetleri kontrol edebiliyorsunuz. Sadece bu kadar mı? Hayır. Üçüncü özelliğimiz ise yardım olarak  gönderilen kitaplarımızın tamamını  ” Para ile satılamaz. ” ibaresi ile kaşeliyor oluşumuz. Yani kitap bağışı yaptığımızda kitapların kötü amaçlara alet edilmemesi için bu yöntemi uyguluyoruz.

 

Bir de özellikle vurgulamak istiyoruz ki, kitap bağışı gerçekleştirdiğimiz yerlerden foto talep etmiyor ve bunları yayınlamıyoruz.Kuruluş felsefemizde ne mutlu biz, bilinçli hareket etme ve duygusal sömürülere girişimde bulunmama kararımız mevcut. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz kitap yardımlarımızı okullara kitap yardımı sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Kitap bağışı yapmak istiyorum dediğinize göre şu an da bu sayfadasınız. ” Nereye kitap bağışı yapabilirim ? “sorunuzun cevabını da bu sayfada bulmuş oluyorsunuz. O vakit kitaplarınızı kargo ile bize ulaştırmak için Türkiye geneli PTT şubelerinden birine giderek 802431331 numaralı kurumsal anlaşma kodumuzu söylemeniz yeterli. İstanbul içi kitap bağışlarınızı adresinizden gelip alabiliyoruz ya da siz gelip adrese teslim edebiliyorsunuz. Yeni Çamlıca Mahallesi, Dursun Bey Caddesi, Acarlar Sitesi, B3 Blok. D:2 Ataşehir / İSTANBUL Hafta içi ve hafta sonu 09:00-20:00 saatleri arasında ofisimiz sürekli açık. Sadece Pazar günleri ziyaretimize gelmeden önce bizleri aramanız gerekiyor. Lokasyon olarak tüm aile üyelerimiz ofisimize 5 dakikalık mesafede ikamet ediyor.

Kitaplarınızı bağışlamak ya da sponsorluk için bize aşağıdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Merkez: 0216 660 08 38

 

Kitap Bağışı Alan Yerler

Kitap Bağışı Alan Yerler İstanbul

Kitap Bağışı Alan Yerler Ataşehir

Kitap Bağışı Alan Yerler Kartal

Kitap Bağışı Alan Yerler Maltepe

Kitap Bağışı Alan Yerler Bostancı

Kitap Bağışı Alan Yerler Kadıköy

Kitap Bağışı Alan Yerler Ümraniye

Kitap Bağışı Alan Yerler Üsküdar

Kitap Bağışı Alan Yerler Fulya

Kitap Bağışı Alan Yerler Beşiktaş

Kitap Bağışı Alan Yerler Etiler

Kitap Bağışı Alan Yerler İstinye

Kitap Bağışı Alan Yerler Sarıyer

Kitap Bağışı Alan Yerler Küçükyalı

 

Artık sayfalarınızı nereye emanet edeceğinizi bildiğinize göre bundan sonraki yolculuğun mutluluğunu bize bırakın. Yüklenmeye çalıştığımız onca yükün ağırlığı inanın belimizi bükmüyor. Çünkü biliyoruz ki sayfalarınızın yeni sahiplerinin yüzlerine her gün bir sayfa mutluluk bırakıyoruz. Sizlerin değerli katkılarıyla diliyoruz ki binlerce, onbinlerce değil, milyonlarca sayfayı yeni sahiplerine ulaştırmış olacağız. Sayfalarla kalın…

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama