© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Avrupa Yakası Kitap Bağışı Alan Yerler

Avrupa Yakası Kitap Bağışı Alan Yerler 02166600838

     En iyi kitapların okunması, geçmiş yüzyılların en iyi insanlarıyla konuşmak gibidir.

                                                                                                                          Descartes 

Şu yaşımıza kadar kimimiz onlarca, kimimiz yüzlerce kitap okuduk. Ne mutlu binlerce kitap okuyana… Kim bilir kaç tarihi kişilik ile konuştuk, kim bilir kaçının sofrasına oturduk ve kim bilir kaçı ile bir ateş çemberinin içerisine düştük. Bu olaylara sahne olurken, yazarın kaleminden dökülen kimi zaman gerçek kimi zaman kurgusal hikayelerin içinde aynı duyguları paylaştık ve birbirimizden haberimiz olmasa dahi bizler en yakın dostlar olduk. Şimdi bu noktada buluşmamız bir tesadüf değil elbet, dostluğumuzu pekiştirecek bir vesiledir! Biz 80’lerin 90’ların hatta 70’lerin çocuklarıyız. Paylaşmayı en çok biz biliriz. Paylaştıkça çoğalmanın ne demek olduğunu en iyi biz anlarız. Biliyoruz ki; sen de bu yüzden buradasın. Hedef Avrupa yakası kitap bağışı alan yerler olsa da bu hedefin ardındaki kocaman yüreği, çok iyi tanıyoruz. Çünkü biz de aynı hikayedeki aynı kahramanla gururlandık, aynı kötü adama aynı şekilde öfkelendik. En iyi kitapların en iyi insanları ile tanışma vakti şimdi geldi. Geldi, çünkü en iyi hikayeyi şimdi hep beraber yazacağız. Çünkü bizler sadace kendi başımıza bir hiçiz. Sizin desteğiniz ve kitaplarınız ile anlamlı bir şekilde yola alıyor ve Anadolunun her noktasına kitaplarımızı ulaştırıyoruz.

Avrupa Yakası Kitap Bağışı Alan Yerler : Birlikten Kuvvet Doğar

Kendi hikayemizi, evimizdeki kitaplarımızı bir köy okuluna bağışlayarak yazmış olsak da bir şekilde duyulan bu bağış telefonlarımızın çalmasına sebep oldu. ‘Okulumuzda kitap yok, lütfen bize de destek olun’ cümlesi bir öğretmenin okutma çabası olsa da anne-baba ya da sade bir vatandaş olma bilinci bizlerin içini yaktı. O gün bugün susmayan telefonlarımız, öğretmenlerimizn çaresizlikleri her türlü kitap bağışı toplamak için kolları sıvayışımızın miladı oldu.  Avrupa yakası kitap bağışı alan yerler arasında bulunuşumuz fiili bir ofis ile belirginleşmese de müsait olduğunuz gün ve saatler içerisinde adresinize kadar geliyor ve kitaplarınızı evinizden teslim alıyoruz. Sonrası, okullarımızdan gelen istek ve talepler doğrultusunda gelişiyor. Yani sonrası kocaman bir mutluluk. Bireysel olarak çıktığımız bu yolda şükürler olsun ki, hiçbir kitap isteyen okul, dernek, kütüphane ve askeri birimlerimizi kitapsız bırakmadık. Birlikten kuvvet doğdu ve hep beraber okumanın, paylaşmanın hazzını duyduk.

Avrupa Yakası Kitap Bağışı Alan Yerler : Kitaplarımız Geleceğimiz

Kitaplarımız geleceğimiz bilinci ile kitap okumanın ve okutmanın değerini çok iyi biliyoruz. İster Anadolu yakası kitap bağışı alan yerler diye aratın ister Avrupa yakası kitap bağışı alan yerler, hiç fark etmez çünkü mesafeleri kaldırıyoruz. Kitaplarınız neredeyse oraya gelmeyi kendimize borç biliyoruz.

Kitapsız yaşamayalım ve yaşatmayalım.

Tel: 02166600838

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama