© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Anadolu Yakası Kitap Bağışı Alan Yerler

Anadolu Yakası Kitap Bağışı Alan Yerler

‘Dünyayı yöneten, kalem, mürekkep ve kağıttır’ bu söze sizin de bizler gibi canı gönülden katıldığınızı biliyoruz. Biliyoruz çünkü; değerleri kitaplarınızı yine değerli bir şekilde değerlendirmek istiyorsunuz. Şimdi her ne kadar sizlerin kitaplarını değeri bilinen yerlere ulaştırmak için çaba sarf ediyor olsak da bu yola çıkış amacımız, sizin sitemizi ziyaret etme amacınızla aynıdır. Anadolu yakası kitap bağışı alan yerler belki sınırlı belki de çokça olabilir. Kitaplarımızın doğru şekilde değerlendirilişi bu gönüllü harekete gönül vermiş tüm bireylerimizin gurur kaynağıdır. Gururla büyüyüp, kitaplarımızı geleceğimizin emanetçisi çocuklara ulaştırabilmemiz için çorbamızda tuzunuz olsun, hemen bizi arayın detayları görüşelim.

0216 660 0838

Anadolu Yakası Kitap Bağışı Alan Yerler : Yerinden Alım

Biliyoruz ki siz de bizler gibi kitaplarınıza gözünüz gibi bakıyor, evinizin en özel köşesinde onlara yer veriyor hatta ve hatta sayfalarını dahi tam açmadan okuyorsunuz. ‘Aman kitabımın sayfası kırılmasın, aman bükülmesin’ diye olayların içerisinde kendinizi kaybediyorsunuz. Kitap almak, okumak hatta bir koleksiyon edasıyla A’dan Z’ye tüm yazarlara kulak vermek başka bir sevdadır. Ama biliriz ki, okuduğumuz kitapları güzel ülkemizin dört bir köşesindeki okul, kütüphane hatta ve hatta askeriyelere ulaştırmak da ayrı bir sevdadır. Bu tada bir kez ulaştık ve şimdi bu gönül hareketi en büyük keyfimiz oldu. Anadolu yakası kitap bağışı alan yerler dediniz ve bizlere ulaştınız. Şimdi bu keyif sadece bizim değil, bir selamınız ile büyüyen Türkiye’mizin resmidir.

Kitap bağışı yapmak istiyorum diyerek kitap bağışı yapacak bir yer dahi bulamayan yüzlerce insan tanıdık. ‘Taşınıyorduk ve kitaplarımızı çöpe atmak zorunda kaldık’ cümleleri ile çok sever canımızı yaktılar. ‘Daha önce neredeydiniz?’ sitemleri ile çokça karşılaştık. Şimdi, tüm Türkiye’ye sesleniyoruz. Daha bilinçli genç nesil için, evde okumadığınız kitaplara talibiz. Kitaplar bizim geleceğimiz, atamızın gösterdiği muasır medeniyetler seviyesinin rehberi ister Anadolu yakası kitap bağışı alan yerler diyin ister Avrupa yakası kitap bağışı alan yerler, şartsız koşulsuz kitaplarınızı alıp, gençlerimizle buluşturmak istiyoruz.

Anadolu Yakası Kitap Bağışı Alan Yeler : Kitaplarınızı Değerlendirin

Bağış yapacağınız kitap türü; ister dini kitap bağışı olsun, ister siyasi kitap bağışı olsun isterse de ders kitabı bağışı olsun kitap ayırmak ve seçmek ‘bize kitap gönderir misiniz’ diye arayıp kitap isteyen yüzlerce okul varken haddimize değildir. Gelin el ele verip, daha bilinçli Türk gençleri yetiştirelim.

02166600838

 

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama