© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Nişantaşı Kitap Bağışı Alan Yerler

Nişantaşı Kitap Bağışı Alan Yerler | 02166600838

Nişantaşı kitap bağışı alan yerler üzerine yapmış olduğunuz aramalar artık son buluyor. Çünkü Her Eve Bir Kütüphane ailesi türü fark etmeksizin tüm bağışlarınızı adresinizden teslim alıyor. Ayrıca dilediğiniz vakit ve gün ( hafta sonu fark etmeksizin ) Ataşehir merkez ofisimize kendini kitaplarınızı getirerek bağışlayabilirsiniz. Hatırları yılları bulan kahvemizden yudumlarken, bizleri daha yakından tanıma fırsatınız da olur.

Nişantaşı Kitap Bağışı Alan Yerler | Bağış Şartları

Sizlerden tarafımıza bağışlanacak her bir sayfanın bizim için değeri bulunuyor. Ansiklopedi bağışı, roman bağışı, dini kitap bağışı, siyasi görüşler kitap bağışı vb ayırdetmeden tüm kitap bağışı yardımlarınızı kabul ediyoruz. Peki kitaplarınız tarafımıza ulaştıktan sonra ki süreç nasıl gelişiyor? Kitaplarınızın nereye bağışlanacağı nasıl belirleniyor ve kitaplarınız ulaştırılırken hangi çalışmalar gerçekleşiyor?

Nişantaşı Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitaplarınızın Bağışlanma Süreci 

Kitaplarınız tarafımıza ulaştıktan sonra, kötü niyetli kişilere önlem olması amacıyla ” Para ile satılamaz. ” ibaresiyle kaşeleniyorlar. Akabinde yaş gruplandırılması yapılarak sınıflara ayrılıyorlar. Sınıflandırmalar tamamlandıktan sonra yardım talebinde bulunulan kurum, kuruluş ve kişilere göre koliler hazırlanıyor. PTT kargo aracılığıyla kitaplar adrese kargolanıyor. Tüm bu kargo süreci, yardımın ulaştığı kişi ya da kurumlar listesi tarafınızla paylaşılıyor Dilediğiniz zaman arayıp kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca yardımınız ihtiyacı olan noktaya ulaştırıldıktan sonra online gerçekleşen yardımlar kategorimizde isminizi ve tüm yardım bilgilerini paylaşıyoruz. Yani kısacası herşey tamamıyla bizim orgnizasyonumuzda fakat sizin kontrolünüzde.

Nişantaşı kitap bağışı alan yerler içerisinde neden bizi tercih etmelisiniz? Öncelikli olarak şunu söylememiz gerekiyor ki yaptığımız çalışmaların tamamı her anlamda şeffaflıktan ibaret. Kitap seçmeksizin yardım kabul eden tek kuruluş biziz. Geri dönüşümcüler hariç. Malumunuz biz de geri dönüşümcü olmadığımıza göre tek olduğumuzu yüksek sesle vurguluyoruz. Yukarıda anlattığımız üzere tüm operasyonel süreçler detaylarıyla beraber tarafınıza aktarılıyor. Hatta yardımın yapılacağı gün ofisimize gelip bu harika duygusu bizimle yaşayabiliyorsunuz. Nişantaşı kitap bağışı alan yerler içerisinde neden bizi tercih etmeniz gerektiğini umuyoruz ki doğru şekilde ifade edebilmişizdir. O vakit sizce beklemeye gerek var mı? ” Kitap bağışı yapmak istiyorum ” diyorsanız emen bizimle iletişime geçin.

02166600838

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama