© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Sponsor

Sponsor Olmak İstiyorum.

Sponsor Olmak İstiyorum 

Sponsor olmak! Aslında bu bize göre ” İyi insan olmak.” deyiminin ta kendisi.Çünkü kendinizden, konforunuzdan ya da gelirinizden bazı parçaları başkalarıyla paylaşmak kolay bir tercih olmuyor. Paylaşmayı henüz tam olarak idrak edememiş insanoğlu arasında bu tercihi yapabilmek için öncelikle gerçekten iyi insan olmak gerekiyor. Eğer bu yazıyı birileri okursa ya da okuyorsa işte iyi insanları bulduk demektir. Peki bizlere nasıl sponsor olabilirsiniz buyrun detaylara hep beraber göz atalım.

Sponsor Olmak İstiyorum Ama Kontrol Bende Olmalı

Sponsor olmak istiyorum diyerek zaten kontrolün sizin de olduğunu biliyorsunuz demektir.

Her eve bir kütüphane projesinde sponsorların gönüleri her zaman rahat. Çünkü sizlerden para yardımı istemiyoruz. Yani parayı bize vermiyorsunuz. Örneğin fatura bilgilerimizi sizinle paylaşıyoruz. Elektirik faturanızı ben ödeyeceğim dediğinizde size fatura bilgilerimizi paylaşıyoruz ve faturamızı ödüyorsunuz. Kiranızı karşılamak istiyorum dediğinizde mal sahibi ile sizi iletişime geçiriyor, banka hesap bilgilerini paylaşıyor ve sizi kendisilye başbaşa bırakıyoruz. Bu ve benzeri şekilde sponsorluk görevinizi yerine getirebiliyorsunuz. Bu şekilde bizlerin de içi rahat ediyor. Sponsor olmak istiyorum diyen ve giderlerimize sponsor olan herkesin içi rahat ediyor.

Sponsor Olmak İstiyorum Fakat Güvenemiyorum

Güven maalesef son yıllarda sadece ülkemiz genelinde değil, dünya genelinde en önemli sorun haline geldi. fakat sorumlusu bizler değiliz ve sizler de değilsiniz. Bu durumdan ötürü tüm faaliyetlerimiz tüm şeffaflığıyla uygulanıyor. Örneğin kitap bağışında bulundunuz. Web sitemizin ulaşan yardımlar, ulaşan kitaplar bölümünde kaç adet kitap bağışladığınızı, kitaplarınızın nereye ulaştığını takip edebiliyorsunuz. Yardım noktasını arayarak bilgi talebinde bulunabiliyorsunuz. O zaman bizi daha çok bekletmeden lütfen bizimle iletişime geçin. Bizi tanıdıktan sonra inanıyoruz ki karşılıklı yaşayacağımız mutluluğun ne kadar gerçek olduğuna tanıklık edebileceksiniz.

02166600838

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama