© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Caddebostan Kitap Bağışı Alan Yerler

Caddebostan Kitap Bağışı Alan Yerler | 02166600838

Caddebostan Kitap Bağışı Alan Yerler. Kitaplarınızı bağışlayabileceğiniz en güvenilir ve bağışladığınız kitaplarınızın nereye, nasıl ulaştırıldığı ile alakalı tüm detaylardan haberdar olabileceğiniz Her Eve Bir Kütüphane ailesine hoş geldiniz.

Caddebostan Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitaplarımı Bağışlamak İstiyorum

Kitaplarımı bağışlamak istiyorum ama süreç nasıl işliyor? Hemen sorunuzun cevabını veriyoruz. İstanbul genelinde kitap bağışı taleplerinizde adresinize gelerek kitaplarınızı teslim alıyoruz. Ayrıca sizler de kitaplarınızı bize getirerek ziyaret edebilir ve bizleri daha yakından tanıyabilirsiniz. Açıkçası en sevdiğim seçenek bu seçenek oluyor. Çünkü bizler sizleri yakından tanımayı istiyoruz. Malumunuz ülkemiz genelinde yardımsever insanları bulmak, onlara ulaşmak oldukça zor. İstanbul dışı bağışlarınızı ise ptt kargo aracılığıyla ulaştırabiliyorsunuz. %70 indirimli özel anlaşmamız bulunuyor. Kargo ücretini karşılarsanız size iki kere teşekkür ediyoruz :)) Fakat finansal olarak imkanınız yoksa o zaman karşı ödemeli gönderebiliyorsunuz.

Caddebostan Kitap Bağışı Alan Yerler

Caddebostan Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitaplarım Nereye ve Nasıl Ulaştırılıyor

Kitaplarınız İstanbul Ataşehir ilçesinde bulunan merkez ofisimizde toplanıyor. Yaş ve türlerine göre tasnif edildikten sonra  “Para ile satılamaz” ibaresi ile 3 yanından kaşeleniyor. Amacımız kötü niyetli, kötü olmayı tercih eden insanların önüne duvar örebilmek. Kitapları yardım noktasına ulaştırırken kargo ödemelerini kendilerinin gerçekleştirmesini talep ediyoruz. Çünkü kitapları toplayıp geri dönüşüme satma fikri kimseye ışık vermemeli Bu şekilde bu tür kötü niyetli girişimleri de engellemiş oluyoruz. Tasnifi yaptık, kitapları kaşeledik. Peki ya sonrası? Buyrun anlatalım.

Caddebostan Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitaplara Nereye Gitti, Nerdeler

Kitaplarınızı bize gelen bağış talebi noktalarına ulaştırıyoruz. Tabi ki tüm bur süreçlerden sizler de haberdar ediliyorsunuz. Ulaştırılan nokta, yetkili kişi, kaç adet kitabınız oraya ulaştırıldı gibi bilgileriniz size iletiliyor. Kendiniz arayıp kitaplarınızın ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebiliyorsunuz. Her eve bir kütüphane kitaplar gibi şeffaf ve açık. Okumak isteyen herkes bizim sayfalarımızı görebilir. Dilimiz Türkçe. Okullara kitap yardımı sayfamızda da bize ulaştırdığınız kitaplar ve nereye ulaştıkları bilgilerini online olarak tüm ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. Kısacası kitaplarınızı bağışlamak için hemen bizimle iletişime geçin. Türkiye’nin en sayfalı sosyal sorumluluk projesine siz de katkıda bulunun. Sizinde gelecekte bir sayfanız olsun.

Sayfalarla Kalın

02166600838

 

 

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama