© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Koşuyolu Kitap Bağışı Alan Yerler

Koşuyolu Kitap Bağışı Alan Yerler | 02166600838 

Koşuyolu Kitap Bağışı Alan Yerler. Kitap bağışı alan yerler içerisinde en zahmetsiz ve en beklentisiz kitap bağışı merkezine hoşgeldiniz. Kesinlikle para yardımı kabul etmeyen ve hatta hiç bir şekilde talep etmeyen bu merkez gönüllü kitap düşkünleri tarafından oluşturuldu. Huzurlarınızda Her Eve Bir Kütüphane…

Koşuyolu Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitap Bağışı Prosedürleri

Kitaplarınız İstanbul genelinde adresinizden ekibimiz tarafından teslim alınır. Kitaplarınızı paketleme ya da kolileme zahmetine girmenize gerek yok. Biz sizleri,  ziyarete geldiğimizde tüm bu işlemlerden muaf tutuyoruz. Ayrıca sizlere en uygun gün ve saat diliminde ziyaretlerinizi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca İstanbul Ataşehir’de bulunan Türkiye’nin en sayfalı sosyal sorumluluk projesi ofisine haftanın 7 günü dilediğiniz vakit misafir olabilirsiniz. Kitaplarınızı bağışlayabilir ve okumak için ödünç kitaplarımızdan edinebilirsiniz. Peki İstanbul dışı bağışlarınızı bize nasıl ulaştırabilirsiniz? PTT Kargo ile Türkiye geneli %70 indirimdli kargo anlaşmamız mevcut. Çok gerekli olması durumunda adresinizden kitaplarımızı aldırabiliyoruz. Kargo ücretini biz karşılıyoruz. Fakat eğer maddi olanaklarınız varsa sizlerin ödemesi bizler için çok büyük bir destek oluyor. Malumunuz para yardımı kabul etmiyor, kişisel gelirlerimizle bu projeyi yürütmeye gayret gösteriyoruz.

Koşuyolu Kitap Bağışı Alan Yerler

Koşuyolu Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitaplarınızı Nereye ve Nasıl Ulaştırıyoruz? 

Kitaplarınızı merkez ofisimizde öncelikli olarak ” Parayla satılamaz ” ibaresi ile kaşeliyoruz. Akabinde bağış için uygun olmayan yasaklı yayın, eksik sayfalı ve benzeri elemeleri gerçekleştiriyoruz. Tüm bu işlemlerin ardından kitaplarınızı yaş ve türüne göre özel gruplandırmalara dahil ediyoruz. Sonrasında ise daha önceden merkezimize başvuruda bulunan kurum ve kuruluşlarla alakalı bağış noktası düzenlemelerine karar veriliyor. Bu aşamanın ardından PTT kargoya teslim edilen kitaplarınız yola çıkıyor. Tüm bu operasyon süreçlerinden haberdar oluyorsunuz. Ayrıca kitaplarınızın ulaştırıldığı kurum ve yetkili kişi ile alakalı iletişim bilgileri tarafınızla paylaşılıyor. Web sitemizde okullara kitap yardımı sayfamızda ise adınız soyadınız ve tüm yardım detayları yayınlanıyor.

Koşuyolu Kitap Bağışı Alan Yerler | Bizimle İletişime Geçin 

Kitaplarınızı bağışlamak ve bizimle bu gönül projesinde beraber adım atmak için bizimle iletişime geçin. ikinci el kitap alan yerleri aramaya artık bir son verin. Yok pahasına kitaplarınızı bir boşluğa savurmaktansa sayfaların özlemini taşıyan gençlerimize ve çocuklarımıza sizler de bizimle beraber ortak olun.

02166600838

 

 

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama