© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

İkinci El Kitap Bağışı Alan Yerler

İkinci El Kitap Bağışı Alan Yerler 02166600838

İkinci El Kitap Bağışı Alan Yerler. Artık okumadığınız ikinci el kitaplarınızı gönül rahatlığıyla teslim edebileceğiniz bir gönül hareket mevcut. Her eve bir kütüphane…  Sloganımızdan aldığımız ismimiz her eve bir kütüphane mi hediye ediyoruz düşüncesini uyandırsa da aslında sadece her eve bir kütüphane hediye etmiyoruz. Yani aslında amacımız bu yöndeydi fakat Türkiye geneli öğrencilerimizden, öğretmenlerimizden gelen taleplerden ötürü Her okula bir kütüphane bölümümüzü de harekete geçirdik. Kısacası hem maddi olanakları olmayan ailelerin kitap düşkünü çocuklarına, hem de Türkiye geneli tüm çocuklarımızın eğitim gördüğü ve zaman geçirdiği kuruluşlara kitap yardımı yapıyoruz. O vakit ikinci el kitap bağışı alan yerler içerisinde bizi ön plana çıkarak özelliklerimiz ve kitap bağışı süreci detaylarını anlatmaya başlayalım.

İkinci El Kitap Bağışı Alan Yerler | Bağışlarınızı bize nasıl ulaştırıyorsunuz 

İstanbul genelinde nerede ikamet ediyorsanız olun, adresinize gelerek kitaplarınızı teslim alıyoruz. Kitaplarınızı kolilemenize ya da paketlemenize gerek yok. Biz herşeyi kendimiz yapıyoruz. Ayrıca evinize girerken hijyen kuralları gereği mutlaka galoşlarımızı giyiyoruz. Siz isteyin ya da istemeyin. :)) İstanbul dışı yardımlarınız için PTT Kargo ile özel anlaşmamız bulunuyor. %70 indirimli olarak adresimize ulaştırabiliyorsunuz. Fakat sizlerden ricamız finansal sorununuz bulunmuyorsa bu masrafı karşılamanız. Eğer finansal anlamda müsait değilseniz o vakit biz karşılamaya çalışıyoruz. Neden sizlerden kargo masrafını karşılamanızı rica ediyoruz? Çünkü ikinci el kitap bağışı alan yerler içerisinde maddi yardım kabul etmeyen tek oluşumuz. Bundan ötürü kendi kişisel gelirlerimizle bu gönül hareketini devam ettirdiğimiz için bazı maliyetlerin üstesinden gelebilmek oldukça zor oluyor. Peki İstanbul’da ikamet eden yardım sever kitap bağışı gönüllüleri bizleri ziyarete gelerek kitapları teslim edebilirler mi? Oh mis. En sevdiğimiz seçenek. Haftanın 7 günü her daim taze çayımız ve kahvemiz bulunuyor. Karnı aç olanlar için iki yumurta kırmamız da mümkün 🙂

İkinci El Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitapların Teslim Sonrası Süreci

İkinci el kitaplarınızı teslim aldıktan sonra hepsini tek tek “Para ile satılamaz” ibaresiyle kaşeliyoruz. Bu uygulamamız tespit ettiğimiz kötü niyetli insanlar ve onların benzerleri için alınmış bir önlem. Kitap bağışı isteyip bunları pazarlayan eğitmenlere denk geldiğimizi üzülerek belirtmek istiyoruz. Tabi ki bu bir genelleme olamaz, fakat biz gönül rahatlığı için önlem almak durumundayız. Kitaplarınızın kaşelenme işlemi tamamlandıktan sonra yaş ve türlerine göre sınıflandırılmaları yapılıyor. Sonrada ihtiyaç sırasına göre en uygun noktaya ulaştırılıyorlar.

İkinci El Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitaplarınız Nereye Ulaştı & Nasıl Kontrol Edebilirsiniz?

Kitaplarınızın kargoya verilmesi ve ulaştırılması ile alakalı tüm detaylar tarafınıza bildiriliyor. Ulaştırılan kurum ya da kuruluşun yetkililerinin iletişim bilgileri de tarafınızla paylaşılıyor. İyisi mi vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin ve sayfalarınızın rüzgarı hareket etmeye başlasın. Şimdiden tüm katkılarınız ve destekleriniz için gönülden teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Sayfalarla kalın..

02166600838

 

 

 

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama