© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Suadiye Kitap Bağışı Alan Yerler

Suadiye Kitap Bağışı Alan Yerler | 02166600838

Suadiye Kitap Bağışı Alan Yerler. Suadiye kitap bağışı alan yerlerin 5 yıldızlı ve en güvenilir merkezine hoş geldiniz. Neden 5 yıldızlı olduğumuzu ilerleyen paragraflarda kesinlikle anlayacaksınız. Her eve bir kütüphane projesi bir sosyal sorumluluk projesi olarak, maddi imkanları kısıtlı olan ailelerin, okumayı seven, kitap düşkünü küçük ve genç kahramanlarını desteklemek amacıyla hazırlandı. Hedefimize koşarken Türkiye geneli okullarımız ve benzeri kurumlarımızın kitap eksikliklerini de görünce kayıtsız kalamadık ve dedik ki oralara da sayfalarımızı uzatalım. Sonra başladık evlerde okunmayan ya da artık raflarda tozlara emanet bırakılmış kitaplarınızı bir merkezde toparlamaya. Bugüne kadar siz değerli yardımsever ve paylaşmayı bilen destekçilerimiz sayesinde yüzlerce okul ve benzeri kuruluşlara kitap yardımlarımızı ulaştırdık. Şimdi daha güçlü ve daha profesyonel yardım ağımızla faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Suadiye Kitap Bağışı Alan Yerler

 

Suadiye Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitaplarınızı Nasıl Teslim Alıyoruz

İstanbul içi semt, mahalle farketmeksizin sizlerin de uygun olduğu bir gün ve zaman diliminde adresinizden kitaplarınızı teslim alıyoruz. Tabi eğer siz derseniz, kitap bağışı yapmak istiyorum ama kendim getirerek sizleri de tanımak istiyorum, oh mis diyoruz. En sevdiğimiz bağışlama modeli Bizde siz koca yürekli güzel kitap dostlarını tanımış oluyoruz. Her daim çayımız ve kahvemiz bulunuyor. :)) Haftanın 7 günü dilediğiniz saat bizimle irtibata geçebilirsiniz. İstanbul dışı kitap bağışı desteklerinde ise PTT kargo ile %70 indirimli anlaşmamız bulunuyor. 802431331 müşteri numaramızı şube yetkilisine söylemeni yeterli.

Suadiye Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitap Bağışı Teslimat Sonrası İşlemler

Öncelikle kitaplarınızı teslim aldıktan sonra ilk işimiz onları kaşelemek. Kötü niyetli insanların eylemlerine ortak olmamak adına kitaplarımızı ” Para ile satılamaz  ” ibaresiyle kaşeliyoruz. Kitaplarınızı yaş ve türüne göre sınıflandırdıktan sonra kitap yardımı talebinde bulunanlar listemizden en uygun yere yönlendiriyoruz. Kitaplarınız kargoya veriliyor ve hedefe ulaştırılıyor. Tabi ki kitaplarınız nereye gitti,ne zaman gitti, kimlere teslim edildi ve iletişim bilgileri gibi tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca web sitemizde okullara kitap yardımı sayfamızda tüm bu detayları online takip edebiliyorsunuz. İyisi mi vakit kaybetmeden bizi arayın. Sayfaların rüzgarı sizin için harekete geçsin.

Sayfalarla kalın…

02166600838

 

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama