© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Sahrayıcedit Kitap Bağışı Alan Yerler

Sahrayıcedit Kitap Bağışı Alan Yerler | 02166600838

Sahrayıcedit Kitap Bağışı Alan Yerler. Sahrayıcedit kitap bağışı alan yerler hakkında ki araştırmalarınızı artık rafa kaldırabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük, en gönüllü ve en şeffaf yardım evine hoş geldiniz. Her Eve Bir Kütüphane ailesi aslında maddi olanakları olmayan ailelerin çocuklarına 5. sınıftan üniversite mezunu olana kadar kitap desteği sağlamayı ve evlerine birer kütüphane kurmayı hedefliyor. Fakat bu süreç içerisinde Türkiye genelinde okullarımızdan ve kütüphanelerimizden gelen talepler bizi köşeye sıkıştırınca bir de okullara kitap yardımına başladık. Okullara kitap yardımını gerçekleştirirken ikinci el kitapları değerlendiriyoruz Ana projemizde ise sıfır kitaplar öncelikli. Peki kitaplarınızı sizlerden nasıl teslim alıyoruz, nereye ve nasıl oluşturuyoruz, sizler bu operasyonlar gerçekleşirken herşeyden nasıl haberdar oluyorsunuz? Hadi bu sorularınızı detaylıca cevaplayalım.

Sahrayıcedit Kitap Bağışı Alan Yerler

Sahrayıcedit Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitaplarınızın Teslim Alınma Süreci

Kitaplarınızı İstanbul geneli ilçe, mahalle, cadde, sokak farketmeksizin  adresinizden teslim alıyoruz. Dilerseniz Ataşşehir ofisimize sizlerde kitaplarınızla beraber misafir olabiliyorsunuz. Her zaman taze çayımız ve kahvemiz mevcut. :)) İstanbul dışından kitap bağışı yapmak istiyorsanız, PTT Kargo ile özel indirimli anlaşmamız mevcut. Eğer bütçeniz varsa siz öderseniz iki kat mutluluk duyuyoruz, eğer bütçeniz yoksa kargoyu biz ödemek durumunda kalırsak bir kat mutluluk duyuyoruz.  :))

Sahrayıcedit Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitaplarınızın Ulaşacağı Yerler

Tarafımıza ulaştırılan yüzlerce kitap bağışı isteğinden ötürü sürekli olarak bağış yapacağımız noktalar mevcutta oluyor. Bu anlamda bağış yapılacak kurum, kuruluş ya da kişileri bulmakla alakalı her hangi bir sorunumuz mevcut değil. Diyelim ki kitaplarınız bize ulaştı. Bundan sonraki süreç nasıl işleyecek. Kitaplarınız merkez ofisimizde öncelikle yaş ve türlerine göre, bağış yapılacak yere uygun olması adına sınıflandırılıyor. Tüm kitaplar Para ile satılamaz ibaresiyle kaşeleniyor. Amacımız kötü niyetli olabilecek insanlara karşı önlem almak.  Bu sınıflandırmadan sonra PTT kargo ile ulaşması gereken yere ulaştırılıyor. Bu süreçlerin tamamından haberdar ediliyorsunuz. Kitaplarınız nereye ulaştı, kime teslim edildi, teslim edilen kişinin iletişim bilgileri tamamen sizinle paylaşılıyor. Ayrıca okullara kitap yardımı sayfamızda yardımın detaylarını sizin adınızla beraber paylaşıyoruz. Eğer ki güvenlik açısından adınızın yayınlanmasını istemezseniz kod adı kullanıyoruz. Ama kod adı için kararı siz veriyorsunuz. :))

O vakit, kitap bağışı yapmak istiyorumnereye kitap bağışı yapabilirim, kitap bağışı alan yerler neresi sorularınızın cevabını bulduğunuza göre şimdi hemen bizi arayın. Saygılarımızla

Sayflalarla kalın…

02166600838

 

 

 

 

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama