© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838

Kitap Bağışlamak İstiyorum

Kitap Bağışlamak İstiyorum 02166600838 

Kitap bağışlamak istiyorum dediğiniz için buradasınız. Biz de kitap bağışlarınızı kabul etmek için buradayız.Kitap bağışı hususunda Türkiye’nin merkezi ” Her Eve Bir Kütüphane ” platformuna hoş geldiniz. istanbul geneli adresinizden tüm kitaplarınızı bizzat kendimiz gelerek teslim alıyoruz. Hemen irtibata geçmek isterseniz 02166600838 telefon numarasından bizleri arayabilirsiniz.

Kitap Bağışlamak İstiyorum | Biz kimiz

Biz 2012 yılında kurulmuş bir hayali gerçeğe dönüştürmek üzere yola çıkmış gönüllü bir aileyiz. Çalışmalarımızın tamamı gelir elde etmek değil, çocuklarımıza ve gençlerimize okuma alışkanlığı kazandırmak amacını taşıyor. Sıkça sorulan sorulardan bir tanesi, geçimimizi nasıl karşıladığımız. Hemen cevap verelim. Öncelikle tarafımızdan kurulan www.markakonsept.com platformundan bahsedelim. Firmaların, kurumların ve markaların tanıtımlarını yayınlayarak onlara reklam alanı oluşturuyoruz. Marka Konsept gelirlerimizin tamamını ofis giderlerimize aktarıyoruz. Yetiyor mu? Tabi ki yetmiyor. Peki genel anlamda nasıl geçimimizi sağlıyoruz? Hepimizin bir mesleği ve işi mevcut. Şimdilik yükü kendi kazançlarımızla üstlenmiş durumdayız. Fakat zamanla bu yükü birilerinin bizden alacağı umudunu hiç yitirmedik ve yitirmeyeceğiz. Para yardımı kesinlikle kabul etmiyoruz. Peki para yardımı neden kabul etmiyoruz? Madem bu kadar ihtiyacımız var neden hayır diyoruz paraya? Biz parayla hayır işinin olmayacağı ve para alışverişlerinin ailemize zarar vereceği hususunda hem fikiriz. Fakat sponsorluk anlamında kapılarımız her zaman açık. Mesela elektrik faturamızı ödemek isteyen birisine buyrun fatura bilgileri ödeyin diyebiliyoruz. Bir kaç sağolsunlar üstlenenler oldu. Ama elektrik faturası bedelini kesinlikle elden almıyoruz. Çünkü parayla her ne kadar işler yürüse de kontrolü bizde olsun istemiyoruz. Malum hepimiz insanız ve yanlış kararlar alabilecek potansiyel hepimizde mevcut. Amacımız riskleri sıfıra indirgemek. Gelelim kitaplarınızı nasıl teslim alıyoruz ve sonraki süreçler nasıl gelişiyor.

Kitap Bağışlamak İstiyorum

Kitap Bağışlamak İstiyorum | Kitapların Teslimatı

Kitaplarınızı İstanbul genelinde tüm semt, mahalle ve sokaklardan adresinize gelerek teslim alıyoruz. Kolileme ve paketlemeyle uğraşmaya gerek yok. Hepsini biz yapıyoruz. Evinizin ya da mekanınızın içine girmemiz gerekiyorsa yanımızda mavi galoşlarımızı da getiriyoruz. :)) İstanbul dışında olup kitap bağışlamak istiyorum diyen diğer gönlü büyük yardımsever bağışçılarımız. Sizleri de düşündük tabi ki. PTT kargo ile harika bir anlaşma yaptık. %70 indirimli olarak kitaplarınızı bize kargolayabiliyorsunuz. Eğer finansal durumunuz müsaitse bu kargo bedelini sizlerin ödemelerini rica ediyoruz. Ama yok ödeyemiyorum diyorsanız da maliyeti biz üstleniyoruz. Bir de İstanbul’da olup kitapları kendiniz getirmek isterseniz, biz çok mutlu oluyoruz. Hem sizleri yakından tanımak, hem sizlerle kahvemizi çayımızı yudumlayıp sohbet etmek bizler için çok büyük mutluluk. Haftanın her günü sizleri bekliyoruz. Çalışma saatlerimiz 09:30-19:00 arasında fakat akşam saatlerinde önceden bildirmeniz durumunda mutlaka sizleri bekliyoruz. Beklemesek dahi sizin gelişinize yakın zamanda ofiste hazır oluyoruz. Çünkü ofisimizle evlerimizin arası 150 metre mesafede yer alıyor. :))

Kitap Bağışlamak İstiyorum | Kitaplarım ne oldu

Kitaplarınızı teslim aldığımzı düşünelim. Peki sonrasında neler oluyor? Kitap bağışı hususunda inanın belki en incelikli en ayrıntılı herşeyi düşünen bir oluşum varsa o da biziz. Sizlerin gönlünün rahat olması bizlerin gönlünü rahat ettiriyor. Neler yapıyoruz hadi artık anlatalım. Öncelikle kitaplarınızın tamamını tek tek üşenmeden ” Para ile satılamaz ” ibaresiyle kaşeliyoruz. Bu uygulamamız kitaplarınızın kötü ellerde farklı amaçlarla kullanılmasının önüne geçiyor. Önlem almakta her zaman fayda var. Kimseyi zan altında bırakmak istemeyiz ama maalesef ülkemiz genelinde sosyolojik olarak gir güven sorunu mevcut. Biz de bu güven sorununa karşın önlem alıyoruz. Kitaplarınızı kaşeledikten sonra yaş grubu ve türlerine göre sınıflandırıyoruz. Akabinde kitap bağışı talebinde bulunan kişi ya da kurumlardan eşleşenlere yönlendiriyoruz. Bu yönlendirme ve ulaştırma bilgilerinin tamamı sizlerle paylaşılıyor. Kitap bağışı yapmak istiyorum diyen sizler için herşeyi o kadar şeffaflaştırdık ki biz sizin bizin kontrolünüzü en başından sağlıyoruz. Ayrıca web sitemizde okullara kitap yardımı sayfamızda adınız soyadınız ve yapmış olduğunuz yardımla ulaştığı yerleri mutlaka yayınlıyoruz. 10 sene sonra bakın o yayın hala duruyor olacaktır. :))

 

Kitap Bağışlamak İstiyorum | Artık Sizi Bağışladınız Sayıyoruz 

Bunca anlatmaya çalıştığımzı faaliyet detaylarımızı eğer sonuna kadar okuduysanız, biliyoruz ki kitap bağışı alan yerler içerisinde öncelikli olarak bizi tercih edeceksiniz. O vakit haydi kitap bağışlamaya. Haydi sayfaların rüzgarı olmaya. Haydi hep beraber daha umutlu, daha bilgili, daha kültürlü gençlerin mimarı olmaya.

Sayfalarla kalın…

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama