© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Şişli Kitap Bağışı Alan Yerler

Şişli Kitap Bağışı Alan Yerler 02166600838

Şişli kitap bağışı alan yerler. Kitaplar sizin için neleri ifade ediyor açıkçası çok kestiremiyoruz, fakat bizim için her kitap yeni bir kimlik ve yeni bir yaşamın romanı niteliğindedir. İsteriz ki çocuklarımız, gençlerimiz hayat deneyimlerini kitap okuyarak kazansınlar. Kitaplarla kimlikleri şekillendirip, kitaplarla olgunlaşsınlar. Düşünmeye, ifade etmeye ve bunu geliştirmeye açık olsunlar. Bir yazarın her yeni kitabı gibi zaman geçtikçe daha da iyilerini bulmak için çaba sarfetsinler. Kısacası istiyoruz ki onlar da okunması gereken birer kitap haline gelebilsinler. İşte Her eve bir kütüphane ailesi bunun için kuruldu. Bu kutlu kuruluşun yola çıkış öyküsü bir sayfa ile başladı. Tek sayfa oldu ama içindekiler bir kitabın özeti gibiydi.

Şişli Kitap Bağışı Alan Yerler  | Kitaplarınızı adresinizden alıyoruz

Bağışlamak istediğiniz kitaplarınızı İstanbul genelinde tüm ilçe ve mahallelerde adresinize gelerek teslim alıyoruz. Dilerseniz sizleri de haftanın 7 günü sabah 09:30-20:00 saatleri arasında sizler kitaplarınız bize kendiniz ulaştırıp misafirimiz olabilirsiniz. İnanın misafir görmekten çok ama çok mutlu oluyoruz. :)) Hele ki sizler gibi düşünceli, güzel kalpli, duyarlı insanları tanımak bizler için onore edici oluyor. Peki ya sonra?

Şişli Kitap Bağışı Alan Yerler

Şişli Kitap Bağışı Alan Yerler 02166600838

Kitap bağışı yapmak istiyorum, nereye kitap bağışı yapabilirim diyen sizler bizi buldunuz ve kitaplarınızı bize bağışladınız diye düşünelim. İşte bundan sonra asıl operasyonumuz başlıyor. Kitaplarınızı para ile satılamaz ibaresi ile teker teker kaşeliyor kitaplarınızı kaşeli olarak yardım noktasına ulaştırıyoruz. Bu şekilde kitaplarınız kötü amaçla kullanılamıyor. Aramızda kalsın, biz gönderdiğimiz kitapların satıldığını tespit edince bu yönteme başvurduk. Çokta başarılı olduk. :)) Kaşeleme işleminden sonra PTT Kargo ile kitaplarımızı yolculuğa çıkarıyoruz. Kitaplarınız alıcıyla buluştuğu anda tarafınıza tüm kargo işlemleri ve yardımın ulaştığı yerin açık adresi ile yetkili kişinin iletişim bilgilerini paylaşıyoruz. Ayrıca web sitemizde okullara kitap yardımı kategorimizde sizin adınız ve soyadınız ile tüm bu yardım bilgilerini online olarak yayınlıyoruz. Yani kısacası herşey şeffaf, açık, kontrole açık ve gerçek. Sözü daha fazla uzatmadan artık bizi arayın kitaplarınızı okuyucuları ile buluşturalım.

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama