© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Levent Kitap Bağışı Alan Yerler

Levent Kitap Bağışı Alan Yerler 021666600838

Levent kitap bağışı alan yerler. Birer kimlik aynası değil midir kitaplar? İnsanları tanırken yaşadığımız yılgınlıklar ya da mutlulukların bize yol göstericisi değil midir? Her kitap bir hayat, her sayfası hayatın bir ifade şekli değil midir? Öyledir tabi. Peki bizler bu sayfaların daha çok kimliğe ulaşarak, onların bazı deneyimleri yaşayarak deneyimlemeden okuyarak deneyimlemelerini sağlamak çok daha harika olmaz mı? Olur tabi. İşte Her eve bir kütüphane ailesi bu hedef için yola çıktı. Bu hedefe giderken sizleri de yanımızda görmekten büyük bir mutluluk duyarız. Peki kitap bağışı yapmak istiyorum diyen sizlerle yolumuz nasıl devam ediyor? Anlatmaya başlayalım.

Levent Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitaplarınızı adresinizden alıyoruz

Bağışlamak istediğiniz kitaplarınızı İstanbul’un her yerinden adresinize gelip alıyoruz. Sizlerin müsait olduğu bir gün ve zamana planlama yaparak aracımızla ziyaretinize geliyoruz. Kitaplarınızı kolileme vs gibi zahmet verici işlerle uğraşmanıza gerek yok. Tüm paketlemeleri kendi araç ve gereçlerimizle biz kendimiz yapıyoruz.

Levent Kitap Bağışı Alan Yerler

Levent Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitapları teslim aldıktan sonra

Kitaplarınızı bize teslim ettikten sonra farklı bir süreç başlıyor. Kitaplarınızı ofisimizde para ile satılamaz ibaresiyle kaşeliyoruz. Bu uygulamamız kötü niyetli kullanımların tamamen önüne koca bir duvar örüyor. Akabinde Türkiye geneli PTT Kargo ile olan özel anlaşmamız sayesinde yardım istenilen noktaya kitaplarımız ulaştırılıyor. Tüm kargo bilgileri, ulaştırıldığı yer, teslim alan yetkili ve iletişim bilgileri tarafınızla paylaşılıyor. Sadece bu kadarla da bırakmıyoruz. Okullara kitap yardımı kategorimiz üzerinde online olarak adınız soyadınız, bağışladığınız kitap sayısı ve ulaştığı yer hakkında bilgi paylaşımında bulunuyoruz. Eğer adınızın gizli tutulmasını isterseniz kod adı kullanarak sizi gizli tutuyoruz :))

Bu arada İstanbul dışı başka illerden kitap yardımı desteğinde bulunmak isteyen yurttaşlarımız kargo ücreti ödemeden bize kitaplarını iletebilirler. Ayrıca İstanbul Ataşehir’de bulunan ofisimize gelerek bizleri ziyaret edebilir, bizleri daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Şimdi artık kitaplarınızı bağışlamak için bizimle iletişime geçmenizin vakti geldi.

ADRES:Yeni Çamlıca Mahallesi, Dursun Bey Cad. Acarlar Sitesi B3 Blok D:2 Ataşehir / İSTANBUL

 

 

 

 

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama