© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Sarıyer Kitap Bağışı Alan Yerler

Sarıyer Kitap Bağışı Alan Yerler 02166600838

Kitap bağışı alan yerler ile alakalı aramalarınız sizi yormuş  ya da kitaplarınızı bağışlayacağınız kurum ya da kuruluşa karşı güven duymamış olabilirsiniz. Şimdi Sarıyer kitap bağışı alan yerler arasında tüm sayfaların açık olduğu bir aile ile berabersiniz. Ailenizin adı Her Eve Bir Kütüphane. Biz de sizinle bir aileyiz. Dilerseniz bu ailenin neler yaptığını sizlere kısaca anlatmaya çalışalım. Fakat bizi ziyarete gelmeniz mümkün olursa çok daha harika bir seçenek olacaktır. Çünkü sayfaların sahiplerini tanımak bizi çok ama çok mutlu ediyor. 

Sarıyer Kitap Bağışı Alan Yerler

Kitap bağışı yapmak istiyorum gibi harika bir cümle kurdunuz. Biz bunun farkındayız. İnanın bizde bu cümleye layık olabilmek için harika bir ekip kurduk. Kitaplarınızı nasıl alıyoruz, nereye gönderiyoruz ve nasıl teslim ediyoruz. Siz kitaplarınızı nasıl kontrol edebiliyorsunuz gibi bir çok detayı şimdi açıklıyoruz. İstanbul genelinde semt, muhit, mahalle ayrımı yapmadan, kitaplarınızın türüne bakmadan ( özellikle nedendir bilmiyoruz ama ansiklopedileri bağış olarak kabul etmiyorlar ama biz kabul ediyoruz.) tüm kitaplarınızı adresten teslim alabiliyoruz. İstanbul dışı illerimizden gelecek yardımları ise anlaşmalı olduğumuz PTT kargo aracılığıyla bize ücretsiz olarak gönderebiliyorsunuz. Kitaplarınızı sizden teslim aldıktan sonra tamamını kötü niyetli insanlar satamasın diye, para ile satılamaz ibaresiyle kaşeliyor öyle gönderiyoruz. ” Aaaaa öyle şey mi olur? Nasıl insanlar var bu dünyada ? “dediğinizi duyar gibiyiz. İtiraf etmek gerekiyor ki gerçekten böyle insanlar var. Hatta bu insanların içinde eğitmen olanlarına dahi denk geldik. Kitaplarınızı kaşeledikten sonra yaş ve türüne göre kategorileri ayırıyoruz. Kitap yardımı talebinde bulunanlar listesine en uygun yere kitaplarınızı kargo ile gönderiyoruz. Peki sonrası? Siz nasıl haberdar oluyorsunuz tüm bu operasyonel bilgilerden? Buyurun anlatalım.

Sarıyer Kitap Bağışı Alan Yerler

Sarıyer Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitaplarını Kimlere ve Nerelere Ulaştı

Kitaplarınızın kimlere ve nerelere ulaştığını sizlere kargo ve iletişim bilgileri dahil olmak üzere bildiriyoruz. Ayrıca okullara kitap yardımı kategorimizde adınız soyadınız, ulaştırılan kitap adeti ve açık adresi size bildiriyoruz. Kısacası siz yardımı yapan kişi biz yardımı ulaştırmanız adına yardımcı olmaya çalışan organizatörler oluyoruz. Sıkça sorulan sorulardan bir tanesi de biz gelirimizi nereden sağlıyor giderlerimizi nasıl karşılıyoruz. Sarıyer kitap bağışı alan yerler içerisinde sanıyoruz ki bu bir ilktir, yardım yapan kuruluşlar içerisinde gelir beklentisi olmadan giderlerini karşılamaya çalışan nadir yapılardanız. Ailemizin tüm giderleri Masraflarımız isimli sayfada yayınlanıyor Gelirlerimizi wwww.markakonsept.com platformun reklam gelirlerinden karşılamaya çalışıyoruz. Yetiyor mu peki? Hayır yetmiyor. Cebimizden kendi paramızla karşılamaya çalışıyoruz ama sponsor arayışlarımızı her daim devam ediyor. Para yardımı kabul etmiyoruz. O zaman nasıl sponsor arıyoruz? Para yardımı olmadan sponsorluk mu olur? Ofis kiramızı, faturalarımızı paylaşacağımızı bilgilerle ödemenizi talep ediyoruz. Yani maaş alma, gelir sağlama gibi bir amacımız yok bizim. Adı üstünde gönüllü bir aileyiz. :)) Hadi bu aile katılın artık. Bizi arayın.

Sarıyer Kitap Bağışı Alan Yerler

02166600838

 

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama