© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Etiler Kitap Bağışı Alan Yerler

Etiler Kitap Bağışı Alan Yerler 02166600838

Etiler kitap bağışı alan yerler denildiğinde bu dakikadan aklınıza sadece biz geleceğiz. Neden? Çünkü kitapları bizim kadar çok seven bir aile başka bir yerde göremezsiniz. Çünkü kitap bağışı, bu ailede her aşaması ile şeffaflıkla ve gönül rahatlığıyla gerçekleştirilir. Kitap bağışı alan yerler içerisinde emin olun daha büyük ve güvenilir bir aileye rastlamanız mümkün değil kanısındayız. Bunun asıl nedenlerini bir sonraki paragraflarımızda anlatıyor olacağız. Fakat siz hemen bizi aramak istiyorsanız iletişim bilgilerimizi hemen paylaşmak istiyoruz.

02166600838

Etiler İkinci El Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitaplarınızı adresinizden alıyoruz 

İstanbul geneli kitaplarınızı adresinizden teslim alıyoruz. Ptt kargo ile olan özel anlaşmamız sayesinde Türkiye geneli kitap yardımlarınızı da merkezimizde toplayabiliyoruz. Tabi ki bir diğer seçenek ise sizin kitaplarınızla beraber bizi ziyarete gelmeniz. Aslında samimi olmak gerekirse, en tercih ettiğimiz seçenek bu oluyor. Sizleri tanımak sizlere hatır dolu bir kahvemizi sunmak bizleri oldukça mutlu ediyor. Ama tabi ki yaşam şartları ve zamansızlıktan ötürü gelmemeniz durumunda sitemimiz bulunmuyor.

Etiler İkinci El Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitaplarınızı kaşeleyerek gönderiyoruz.

Şimdi neden kitaplar kaşeleniyor diye düşünebilirsiniz. Hemen açıklayalım Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz binlerce kitap bağışında arada bu gönül hareketini kötü niyetli insanlar kullanmak istedi. Yani? Yani kitapların bir kaç bağış noktasında bulunan kişilerce satıldığını tespit ettik ve kaşeleme işlemine karar verdik. Kitaplarınızı  ” Para ile satılamaz ” ibaresiyle kaşeleyerek gönderiyoruz. Böylece bu şekilde kötü niyetli kişilere karşı önlem almış oluyoruz. Peki sonrasında her şey nasıl gerçekleşiyor.

 

Etiler Kitap Bağışı Alan Yerler

Etiler İkinci El Kitap Bağışı Alan Yerler |  Yardımın ulaştığını nasıl öğrenirim ?

Kitaplarınızın kaşelenmesinin ardından sınıflandırma işlemleri başlıyor. Yaş ve konu gruplarına göre detaylı bir sınıflandırma yapıyoruz. Bu çalışmamız kitap yardımı isteyen yere gerçekten gerekli olan kitapları ulaştırmamızı sağlıyor. Kitaplarınızı ulaştırdığımız zaman sizinle tüm kargo ve iletişim bilgilerini paylaşıyoruz. Yani kontrol her daim sizde. Ayrıca yardımlarınızı web sitemizde okullara kitap yardımı başlığı altında sizin adınızla yayınlıyoruz. Adınızı güvenlik açısından gizlemek isterseniz kod isimler kullanabiliyorsunuz. İkinci el kitap alan yerler diye bir arayışınız varsa ve kitaplarınızı satmak istiyorsanız hemen söyleyelim yapmayın. Yok pahasına kitaplarınızı satmak yerine, sayfalara muhtaç çocuklarımıza ve gençlerimize elimizi uzatalım. O vakit telefonlarınızı bekliyoruz.

Sayfalarla Kalın…

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama