© Tüm Hakları Saklıdır | 02166600838
In Kitap

Mecidiyeköy Kitap Bağışı Alan Yerler

Mecidiyeköy Kitap Bağışı Alan Yerler 02166600838

Mecidiyeköy kitap bağışı alan yerler içinde sayfaların en temizine ” Merhaba ” demeye ne dersiniz? Merhaba dediğinizi varsayıyor biz de karşılık kocaman hoş geldiniz demek istiyoruz. Kitap bağışı yapmak istiyorum diyen her koca yüreğin ailesi Her Eve Bir Kütüphane bakın kitap yardımı taleplerini nasıl karşılıyor bilmek ister misiniz? Dilerseniz bizi hemen arayabilir, dilerseniz yazımızı sonuna kadar okuyarak süreçten haberdar olabilirsiniz.

02166600838

Mecidiyeköy Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitap Bağışı Süreci

Birinci aşamada sizlerden kitaplarınızı İstanbul genelinde adresinizden gelip teslim alıyoruz. Dilerseniz sizleri de İstanbul Ataşehir’de bulunan merkez ofisimize bekliyoruz. Açık olmak gerekirse biz sizlerin gelmenizi, bizi tanımanızı ve hatırlı kahvemizi içmenizi tercih ediyoruz. Tabi günümüz koşullarında zaman ve ulaşım problemlerinden ötürü bunu yapamadığınızı bildiğimiz için sitem etmiyoruz. :)) Ayrıca Türkiye geneli ptt kargo ile yapmış olduğumuz anlaşmadan ötürü kitaplarınızı bize onlar aracılığıyla ücretsiz kargo ile iletebiliyorsunuz.

Güzel yürekli, kitap dostu insanlar… Abarttığımızı düşünmeyin. İnanın sizlere bu satırları canı gönülden yazıyoruz. Çünkü ülkemiz genelinde en zor yardım türlerinden biri kitap bağışı. Sanki kimse çocuklarımızın gençlerimizin kitap okumasını istemiyor gibi bir çerçeve mevcut. Biz bu çerçeveyi kırıp geçmek, resmi büyütmek isterken inanın çok büyük zorluklarla karşı karşıya geliyoruz. Neyse konumuza dönelim. Şimdi kitaplarınızı bize bağışladığınızı varsayalım. Öncelikle kötü amaçlı tüccar kılıklı dolandırıcılara kitaplarımız ulaşabilir riskini göz önünde bulundurarak kitaplarınızın tamamını  Para ile satılamaz ibaresiyle kaşeliyoruz. Sonrasında bağış olarak gelen kitaplarınızı yaş ve türlerine göre kategorilendiriyoruz. Sonrasında ise kitaplar yola çıkıyor. Tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte onları sahiplerine ulaşmak üzere uğurluyoruz.

 

Mecidiyeköy Kitap Bağışı Alan Yerler

Mecidiyeköy Kitap Bağışı Alan Yerler | Kitaplarım Nereye Ulaştı?

Merak etmeyin burada da ailemiz oldukça şeffaf. Kitaplarınızın ulaştığı yerleri ve yetkili kişilerin iletişim bilgilerini mutlaka sizinle paylaşıyoruz. Yani kitap yardımlarınızı kendiniz kontrol edebiliyor, yolunuz düştüğünde uğrayıp bir çay içebiliyorsunuz. 🙂 Kitap bağışı yapmak istiyorum deyip bizi bulup memnun kalmayan bir kişi daha göremedik. Tüm temennimiz bunu yıllarca devam ettirmek. Nereye kitap bağışı yapabilirim sorunuzun cevabını da verdiğimizi düşünüyoruz.  Görüşmek üzere.

Sayfalarla Kalın.

Bitcoin Satın Al Dubai Bitcoin Yat Kiralama